БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ РМР

01.04.2024 в 10:00

Безбар’єрність – це про готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім, це нагальна вимога часу та потужна рушійна сила для розвитку країни, аби всі маломобільні мешканці громади мали можливість повною мірою реалізувати себе у роботі, навчанні, розвитку та культурному житті міста.
В результаті моніторингу доступності до закладів культури Роменської міської територіальної громади, проведеного Відділом культури РМР було встановлено: 11 об’єктів культурної інфраструктури обладнані пандусами, 5 – мають вільний доступ без додаткового обладнання.
Одним з пріоритетних напрямків нашої роботи є створення цифрової безбар’єрності. Всі заклади культури громади у повному обсязі підключені до широкосмугового доступу до Інтернету, доступного для всіх відвідувачів, адже він є критичною необхідністю та умовою для спілкування, придбання речей, навчання, творчої та соціальної реалізації, а також інших потреб.
У книгозбірнях Роменської міської територіальної громади діє домашній абонемент, скористатись ним можуть люди похилого віку, з інвалідністю та всі хто не може самостійно дістатися бібліотеки.
В закладах культури Роменської міської територіальної громади кожен має можливість бути реалізованим, проводити дозвілля повноцінно, долучатися до культурних заходів та не відчувати жодної дискримінації, оскільки суспільна безбар’єрність важлива для всіх нас.

За повідомленням відділу кільтури РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.