АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У РОМЕНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ БУДУТЬ ЗБЕРЕЖЕНІ!

04.10.2021 в 17:38

4 жовтня 2021 року відбулася нарада при міському голові та за участі голів фракцій Роменської міської ради та депутатів  Сумської обласної ради щодо вирішення проблемних питань на міських та приміських автомобільних маршрутах загального користування.

З метою забезпечення безперебійної роботи міського та приміського транспорту Роменської міської територіальної громади в умовах збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів та підвищення тарифів на перевезення пасажирів запропоновано внести зміни до бюджету Роменської міської територіальної громади та комплексної цільової Програми надання пільг окремим категоріям громадян Роменської міської територіальної громади на 2018-2022 роки, а саме збільшити кошторисні призначення на 2021 рік в частині забезпечення окремих категорій громадян Роменської міської територіальної громади пільговим перевезенням у міському автомобільному транспорті на 220 тис. грн., в частині забезпечення окремих категорій громадян Роменської міської територіальної громади пільговим перевезенням у приміському автомобільному транспорті на 75 тис. грн.

Залишається відкритим питання забезпечення роботи міських автобусних маршрутів загального користування №8 «пл.Засульська – вул.Терновецька (Дачі)» із заїздом до села Житнє та №14 «Коледж КНЕУ – ШБУ -13».

З метою відновлення перевезень проводиться робота щодо залучення автоперевізників на дані маршрути та організації конкурсу відповідно до чинного законодавства стосовно пасажирських перевезень.

За повідомленням управління соціального захисту населення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.