АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ТРАВНЯ 2022 РОКУ

13.05.2022 в 15:58

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 № 462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану» розгляд питання щодо призначення житлової субсидії на неопалювальний період з травня 2022 року домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років, буде проведений без звернень громадян.

Перепризначення буде здійснюватися на підставі інформації, наявної в управлінні соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від Пенсійного фонду України та Державної податкової служби. Для розрахунку житлової субсидії середньомісячний сукупний дохід буде врахований за ІІІ і ІV квартали 2021 року.

У разі отримання від житлово-комунальних підприємств інформації про наявність у отримувача житлової субсидії простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (станом на 01.05.2022 року – 680,00 грн.), субсидія на наступний строк не призначається, про що управління соціального захисту населення інформує особу.

Громадянам доцільно укласти з обслуговуючими організаціями договори про реструктуризацію заборгованості. Це надасть можливість оформити житлову субсидію з виплатою боргу частинами з урахуванням соціального статусу та доходу боржника.

Громадяни, які користуються субсидією, мають право обирати: користуватися в неопалювальний сезон субсидією або пільгою на оплату житлово-комунальних послуг.

Консультації надаються в Єдиній приймальні управління соціального захисту населення Роменської міської ради за адресою м. Ромни, б-р. Шевченка, 8, телефон «гарячої лінії» 5-11-19 або (098) 25-20-429. 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.