УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

01.10.2021 в 18:04

1 жовтня в Роменському міському Будинку культури відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та дню ветерана. Цикл заходів відкрили урочистості, в ході яких було відзначено активістів – ветеранів за значний внесок у розвиток української культури, відродження українських народних звичаїв та традицій.

Від голови Роменської міської територіальної громади Олега СТОГНІЯ та директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради Олени ШКРОМИДИ звучали слова вітань та подяки всім людям поважного віку за багаторічну та самовіддану працю, добробут і мудрість.

Святковий концерт «Роки летять, а серце не старіє» підготували працівники відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування і Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ім. І. Кавалерідзе, в якому взяли участь вокальний ансамбль «Співучі голоси» (концертмейстер – Олександр Мовчан), Валерій Янголь та його вихованці (Катерина Кошовець, Максим Ловчів, Давід Оф); танцювальні колективи: «Шанс», «Фантазія», «Тіп-топ-денс», «Максимум», «Янголята» (ЗОШ №7); солісти ЦПО: Аліна Іванченко (ЗОШ №10, вихованка ДМШ) та Катерина Кандиба, гуморист Іван Нелін.

Неперевершене враження справили на людей поважного віку виступи дитячих колективів та окремих виконавців, що символізувало духовну єдність поколінь.

Вразила своїм розмаїттям всіх присутніх і  виставка декоративно-ужиткового мистецтва, яку підготували слухачі літературно-мистецького факультету Університету ІІІ віку (викладач Софія Стрельченко).

Святкові заходи залишили теплий і незабутній слід в серцях присутніх.

За повідомленням Територіального центру соціального обслуговування

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.