ОПЕРАТИВНА НАРАДА: ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ДНЯ МІСТА

31.08.2021 в 17:13

31 серпня чергову оперативну нараду при міському голові Олегу СТОГНІЮ було розпочато з представлення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря Федоровича ЛЕГУШІ. Міський голова закликав усіх присутніх керівників до плідної співпраці із представленим заступником та перейшов до розгляду питань порядку денного наради.

Начальник відділу освіти Ірина ІВНИЦЬКА надала інформацію    про готовність закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року.  Усі дошкільні, загальноосвітні та позашкільні заклади освіти міста протягом червня-серпня поточного року виконували роботи по підготовці до нового навчального року. З 16 по 20 серпня поточного року було здійснено перевірку, яка засвідчила готовність усіх навчальних закладів до початку нового навчального року.

Акти готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року готуються для надання у Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

На оперативній нараді було обговорено низку важливих для життєдіяльності громади питань.

Директор комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Володимир БЕЗРУЧКО доповів, що підприємство працює у потужному режимі по підготовці до святкування Дня Міста. До прибирання території залучено багато працівників, у тому числі сільських.

Директор комунального підприємства «Іллінський ярмарок» Роман РІПЧАНСЬКИЙ повідомив, що йдуть роботи по впорядкуванню Парку культури та відпочинку до відзначення свята.

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Олена ГРЕБЕНЮК прозвітувала, що 01.09.2021 буде розпочато спрощену процедуру по виконанню робіт з капітального ремонту стиків панелей та проведено перекваліфікацію переможця 1-го етапу з поточного ремонту тротуарів, 02.09.2021 відбудеться аукціон по закупівлі покрівельного матеріалу.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ наголосив тримати на контролі якість виконання усіх вищезазначених робіт.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни» Світлана ШВАЙКА доповіла про готовність підприємства до опалювального сезону. Також повідомила про темпи проведення вакцинації населення від COVID-19, які перевищують денну норму на 30-40%.

Начальник відділу культури Тетяна БАЛЯБА прозвітувала про проведення низки заходів на минулому тижні: відзначено День Прапора, 30-річчя Незалежності України, День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність суверенітет і територіальну цілісність України, 100-річчя від дня народження Леоніда Полтави, 165-річчя від дня народження Івана Франка, 150 річчя від дня народження  Тереодора Драйзера; проведено Дні сіл: Ріпки, Житнє, Вовківці та ін.

Завідувач сектору охорони здоров’я Юлія САВЧЕНКО повідомила, що першою дозою щеплено 8949 осіб, другою – 6059 та зазначила про перебіг вакцинації населення на високому рівні.

За результатами оперативної наради міський голова Олег СТОГНІЙ дав доручення секретарю міської ради В’ячеславу ГУБАРЮ постійно перебувати на святкових заходах до Днів сіл для поінформованості у сфері розвитку культури; керівникам підприємств, які відповідають за підготовку до святкування Дня міста, належним чином виконати покладені на них завдання.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.