ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

26.08.2021 в 16:44

Сьогодні, 26 серпня 2021 року, відбулася позачергова оперативна нарада при міському голові Олегу СТОГНІЮ. Керівники підприємств та установ, заступники міського голови звітували про виконання доручень, наданих міським головою на оперативній нараді 10 серпня.

Директор комунального підприємства «Іллінський ярмарок» Роман РІПЧАНСЬКИЙ, повідомив, що проведена відповідна робота для отримання дозволу Державної екологічної інспекції у Сумській області на видалення аварійних дерев у міському парку. Продовжується робота по приведенню у належний санітарний стан територій міського парку та ринків.

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Олена ГРЕБЕНЮК, прозвітувала про роботу, яка ведеться по благоустрою: спилювання дерев проводиться згідно списку (на які є ордера), покіс трави, демонтаж реклами, яка установлена самовільно. По підсипці доріг роботи призупинені тому що закінчився матеріал. Ремонтуються пошкоджені зупинки.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ відмітив, що недостатній відсоток виконання доручень. На неналежному рівні контроль за організаціями, які обслуговують житловий фонд міста: у дворах погано проводиться прибирання. Підготовка до зими ведеться неналежним чином.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерій Бондаренко доповів, що прийнято розпорядження від 18.08.2021 № 143-ОД «Про утворення робочої групи з попередження недопущення прийому комунального майна пунктами прийому металобрухту на території Роменської міської територіальної громади». На 27.08.2021 заплановано здійснити об’їзд по пунктам прийому металобрухту з попереджувальними заходами щодо прийому комунального майна та попередити про відповідальність за їх прийом.

Михайло КОЧЕРГА, головний інженер комунального підприємства «Ромникомунтепло», зазначив, що теплотраса на території Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського буде приведена у належний стан до 01 жовтня 2021 року.

Начальник управління соціального захисту населення Ярослав ПАНЧЕНКО поінформував, що в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, управління соціального захисту населення перебуває на обліку 695 осіб, які мають статус учасника бойових дій АТО/ООС та 17 осіб, які мають статус членів  сімей загиблих учасників АТО/ООС. За даними управління соціального захисту населення Роменської РДА в сільській місцевості Роменської міської  територіальної громади  проживає 211 осіб учасника бойових дій АТО/ООС та 5 осіб, які мають статус членів  сімей загиблих учасників АТО/ООС.

Управлінням соціального захисту населення Роменської міської ради був наданий запит від 09.08.2021 № 3269/07 відділу у Роменському районі Головного управління  Держгеокадастру у Сумській області  про  надання кількості та поіменного списку учасників бойових дій АТО/ООС та окремо список членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, мешканців Роменської міської територіальної громади, які отримали земельні ділянки для ведення особистого селянського  господарства.

Станом на 18.08.2021 не всі учасники бойових дій АТО/ООС та  особи, що мають статус членів сімей загиблих учасників бойових дій АТО/ООС використали своє право щодо отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

                                                                                                 За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.