РОМЕНЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ДЕСАНТНИКІВ

04.08.2021 в 08:58

У день десантника, 2 серпня, на Роменщині пройшли заходи по вшануванню пам’яті українських десантників, які загинули при виконанні бойових завдань за участю десантників-роменців, учасників бойових дій, рідних та близьких загиблих, керівництва громади.

Традиційно зустріч розпочалася біля пам’ятного знаку «Чорний тюльпан», де напередодні на прохання ветеранів були встановлені лавочки для відпочинку. Реагуючи на подяку ветеранів голова громади Олег СТОГНІЙ у своїй промові зазначив, що поряд з збереженням пам’яті про подвиг загиблих, ми повинні дбати про тих, хто повернувся з бойових завдань поранений та морально травмований.

Капелан арт. дивізіону, учасник бойових дій Грінчак В.М. разом з учасниками заходу помолився за спокій душ загиблих. Сестра загиблого в АТО Симоненка Д.М., виступаючи біля Стели пам’яті загиблих роменців в АТО,  подякувала десантникам за підтримку та збереження пам’яті про подвиг її брата.

Біля Братської могили радянських воїнів й могил М.І. Варчука і П.М. Прокопенка десантники-«афганці» звернулися до молодих десантників з тим, що настала їх черга нести вахту пам’яті про подвиги наших земляків, займатися патріотичним вихованням молоді.

За командою голови громадської організації «Сумська обласна асоціація ветеранів і інвалідів Афганістану» Сергія ШЕБЕДІ десантники, ставши на коліно, схилили голови та вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв.

 Захід проходив в спокійній та дружній обстановці з дотриманням санітарних норм та правил громадського порядку.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.