27 ВЕРЕСНЯ ВІДБУЛАСЯ 62-А СЕСІЯ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27.09.2023 в 17:18

Шістдесят друга сесія Роменської міської ради, що відбулась 27.09.2023, розпочалася з заслуховування скарг мешканців м. Ромни на, за їхньою думкою, неправильно нараховані тарифи за тепло, які були прийняті у вересні 2021 року. Потім протягом трьох годин депутати обговорювали питання доцільності внесення до порядку денного проєкту рішення щодо скасування цих тарифів і приведення їх до рівня 2020 року. Авторами цього проєкту рішення стали депутати з фракцій політичних партій «Європейська Солідарність» та «Слуга народу». Міський голова Олег СТОГНІЙ повідомив, що не допустить доведення до банкрутства комунального підприємства, що забезпечує місто теплом, тим більше напередодні початку опалювального періоду. Окремі депутати заявили, що неможливо приймати такі рішення «з ходу», оскільки для цього потрібні як мінімум ґрунтовні розрахунки, прогнози роботи підприємства та якості послуг, що будуть надаватися. Крім того, запропонований проєкт рішення виносився з чисельними порушеннями Регламенту міської ради.

За підсумками тривалого обговорення депутати проголосували за створення тимчасової комісії, до складу якої увійшов весь депутатський корпус громади. Задачею цієї комісії є всебічне вивчення питання доцільності повернення до тарифів 2020 року, прорахунок всіх наслідків і ризиків. Також комісія має напрацювати свої пропозиції з вказаного питання до наступної планової сесії міської ради.

В ході розгляду питань порядку денного депутатами прийнято рішення про визнання повноважень двох депутатів Роменської міської ради восьмого скликання:

Мірошниченка Олега Вікторовича, обраного за єдиним виборчим списком від ПП ВО «Батьківщина» (замість Козюренка В.О., що достроково склав депутатські повноваження);

Рибалка Андрія Володимировича, обраного за територіальним виборчим списком від ПП «Слуга народу» (замість Зеленської В.В., що достроково склала депутатські повноваження).

Прийнято ряд важливих рішень для забезпечення виконання функцій стоматологічної та первинної ланки медицини. Виділено додаткові кошти на перевезення педпрацівників до роботи в сільській місцевості. Внесено зміни до галузевої програми для фінансової підтримки комунального підприємства «Житло-Експлуатація» у зв’язку з передачею цьому комунальному підприємству додаткового житлового фонду, що раніше обслуговувався приватним підприємством.

Натомість депутати вже втретє не приймають рішень щодо передачі нежитлових приміщень для реконструкції під тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб.

Виконавчим комітетом був внсений до порядку денного проєкт звернення міської ради до керівництва країни щодо недопущення вилучення з доходів місцевих бюджетів «військового» ПДФО. З цього ж питання проєкт звернення був підготовлений депутатами фракції ПП «Європейська Солідарність». Після обговорень цих проєктів, було вирішено їх об’єднати в єдиний консолідований документ. Але під час голосування один депутат від фракції ПП «Слуга народу», що залишився до кінця пленарного засідання, один позафаркційний депутат і секретар міської ради не підтримали цього звернення, тож воно не набрало необхідної кількості голосів.

В закритому режимі було прийнято рішення, що стосуються територіальної оборони.

За повідомленням організаційного та комп’ютерного відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.