ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

27.10.2021 в 17:45

На двадцять першій сесії Роменської міської ради, пленарне засідання якої відбулося 27 жовтня 2021 року, депутати підтримали 21 депутатський запит своїх колег.

На початку сесії міський голова повідомив, що на розгляд депутатам надійшло три проєкти звернень:

1) щодо необхідності належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я у 2022 році (від фракції політичної партії «Європейська Солідарність»);

2) щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 (від фракції Сумської обласної політичної партії «Наш край»);

3) щодо забезпечення природнім газом бюджетні установи громади (від фракції ВО «Батьківщина»).

Дані звернення депутати розглянули та підтримали.

Одним із важливих рішень, що прийняли депутати під час свого засідання – «Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради». Ним став Марюха Василь Іванович.

Також до порядку денного було внесено проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проєкту внесення змін до частини генерального плану с. Герасимівка Роменського району Сумської області поєднаний з детальним планом території», який депутати підтримали.

Сьогодні було прийнято рішення «Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Роменської міської територіальної громади на 2021-2023 роки», метою програми є тісна взаємодія поліцейського з територіальною громадою. Впроваджуватиметься новий формат роботи дільничого офіцера поліції.

Депутати затвердили Програму Роменської міської територіальної громади з розвитку плавання на 2021-2025 роки, яка передбачає навчання плаванню учнів 1-4 класів закладів освіти та формування у них навичок безпечної поведінки на воді. Також дана Програма включає забезпечення пільгової категорії населення Роменської міської територіальної громади доступом до послуг з реабілітації та оздоровлення на воді.

Під час сесії гостро постало питання організації роботи щодо стерилізації безпритульних собак, про що йшлося у виступі волонтерки Надії ГОРИ. Депутати довго обговорювали дану проблему і вирішили створити робочу групу, яка має винайти шляхи рішення.

Депутати прийняли ряд рішень щодо земельних, майнових та інших питань.

За повідомленням відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.