14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

14.03.2021 в 06:30
Сьогодні, 14 березня, ми відзначаємо День українського добровольця.
Саме цього дня у 2014 році з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, які почали підготовку до участі в боротьбі за збереження суверенітету й територіальної цілісності України.
Хоч це свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячене, споконвіку супроводжує дружній український народ. Бо бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі та пам’яті славних предків – яскрава національна риса українського народу. Роки антитерористичної операції показали яскраві приклади самовідданості воїнів-добровольців. Але на жаль, війна ще триває…
Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету й територіальної цілісності. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління.
Шановні побратими! Ви є прикладом патріотизму та любові до рідної землі, бо, не вагаючись, за покликом власного серця, стали на захист Батьківщини, мужньо захищаючи рідну землю від загарбників.
Я щиро вдячний кожному з Вас, хто, ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок.
Бажаю Вам, усім добровольцям, сил, здoрoв’я, дoбра та злагоди в рoдинах. Миру й спoкoю на всій українській землі!
Слава Україні! Слава Героям!

 

З повагою, міський голова Олег СТОГНІЙ

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.