ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРІВ З НВР ПРЕЗЕНТУВАЛИ НАПРАЦЮВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

31.03.2023 в 14:01

Днями відбувся онлайн-семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи Бобрицького та Великобубнівського закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області за темою: «Партнерська взаємодія та медіаграмотність у закладах освіти». Організатор заходу – Центр ПРПП м. Ромни.

Відкрила семінар Оксана ЛИТВИН, в.о. директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ромни, а з вітальним словом звернулася до учасників заходу Олена ШАПОВАЛОВА, заступник начальника відділу освіти Роменської міської ради.
Директори Тетяна КОРНУХ та Олексій КОРЕНІВСЬКИЙ гостинно відчинили двері до своїх закладів освіти, провели віртуальні екскурсії рідними школами. Гості семінару побачили затишні, світлі класи, в яких педагогічні колективи роблять усе для того, аби учні відчували себе щасливими. Усі: від наймолодшого до найстаршого – знаходять заняття, щоб допомогти наблизити перемогу у війні з російською агресією.
Тетяна НАУМОВА, заступник директора з навчально-виховної роботи Бобрицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, розповіла про педагогіку партнерства як інтерактивну взаємодію в освітньому процесі. Пані Тетяна зазначила, що надзвичайно важливо, аби в школі всі, хто причетний до організації освітнього процесу (керівники, педагоги, учні, батьки, громадські організації), співпрацювали. Лише тоді навчання буде якісним.
Педагоги закладу освіти Людмила РУДЕНКО, Людмила ЯРЕМЕНКО, Тетяна ШЕЯН, Наталія БАРБАР та Валентина КОРЕНІВСЬКА ділилися власним досвідом роботи, об’єднавши свої презентації однією темою: «Формування партнерської взаємодії під час освітнього процесу».
Не оминули своєю увагою тему війни, оскільки ми живемо в трагічних для нашої країни реаліях. Партнерську взаємодію у вихованні підростаючого покоління продемонстровано під час виховного заходу «Україна на коліна не стала! Героям вічна слава!» (підготувала педагог-організатор Аліна ФЕНЬКО).
У світі, яким керує інформація, дитина мусить вміти її критично оцінювати, знати, яким джерелам можна довіряти, що таке фейкові новини та як захиститися від маніпуляцій. Тож Любов ГРИЦЕНКО, заступник директора навчально-виховної роботи Великобубнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, розповіла про формування медіаграмотності у здобувачів освіти.
Пані Любов зазначила, що головне призначення медіаосвіти – формування критичного мислення, медіаграмотності, медіакомпетенції та медіакультури особистості. А також продемонструвала модель медіаосвіти своєї школи.
Любов КОМЛИЧЕНКО, вчитель початкових класів, поділилася власними напрацюваннями з теми «Використання інноваційних технологій в освітньому процесі початкової школи».
Про участь у міжнародному проєкті «Медіаграмотність в регіонах України» розповіла педагог-організатор Тетяна ГАЙДУК.
Валентина ГАЛАЙКО, практичний психолог, надала поради щодо профілактики залучення дітей у небезпечні вебквести.
Наостанок усі присутні продовжили власними міркуваннями вірш-оберіг «Рівновага». Чудовий подарунок отримали учасники семінару від Любові ГРИЦЕНКО – інтерактивний шкільний календар-2023.
Щира вдячність адміністрації та педагогічним колективам Бобрицького та Великобубнівського закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів за цікаву та актуальну інформацію. Семінар залишив багато позитивних вражень.
Дякуємо ЗСУ та всім, хто наближає перемогу, за можливість спілкування. Тримаємо освітній фронт!

За повідомленням відділу освіти та центру професійного розвитку педагогічних працівників Роменської міської ради

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.