ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ ПОСАДОВЦІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ І СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

02.03.2023 в 08:25

В залі засідань міської ради відбулося навчання посадовців Виконавчого комітету і структурних підрозділів міської ради, а також комунальних підприємств щодо якісної підготовки матеріалів, що вносяться на розгляд міської ради.

Навчання провела начальник відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення Ірина Джос.

Пані Ірина розповіла про етапи проходження документа від розробника до депутатів, зупинившись на суттєвих деталях, що є обов’язковими для забезпечення легітимності документа, коли він буде прийнятий міською радою.

Присутні на навчанні посадовці повторили основні стандарти документів, що діють на території усієї країни. За такими стандартами мають створюватися і проєкти рішень міської ради.

Спікер навчання детально зупинилася на застосуванні в документах словесних конструкцій та термінів, що дісталися нам у спадок від минулих поколінь, та запропонувала колегам відмовлятися від них на користь чудових аналогів, що є в сучасній діловій українській мові.

Та головне, на чому наполягала пані Ірина, – кожне рішення міської ради має бути грамотним і зрозумілим любому мешканцю громади, який захоче з ним ознайомитися.

 

За повідомленням відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.