ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ

15.02.2023 в 11:35

На черговому засіданні виконавчого комітету розглянуто двадцять два питання порядку денного та схвалено відповідні рішення.

Призначено з 15.03.2023 терміном на три місяці автомобільного перевізника, комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради» тимчасовим виконавцем пасажирських перевезень за міським автобусним маршрутом загального користування   № 9 «Лучки – пл. Засульська» із заїздом у село Борозенка та фізичну особу-підприємця САМЧЕНКА Вячеслава Миколайовича тимчасовим виконавцем пасажирських перевезень за міськими автобусними маршрутами загального користування № 2 «Вокзал – Вантаждільниця» із заїздом до села Бобрик, №6 «вул. Каті Зеленко – пл. Засульська».

Призначено з 16.03.2023 терміном на три місяці автомобільного перевізника, фізичну особу-підприємця ЛЯШЕНКО Юлію Григорівну тимчасовим виконавцем пасажирських перевезень за міськими автобусними маршрутами загального користування № 10 «вул. Берегова – вул. Космонавтів (СБК)», №14 «Коледж КНЕУ – ШБУ-13».

Визначено одержувачами бюджетних коштів у 2023 році згідно Програми збільшення статутних капіталів комунальних підприємств «Комбінат комунальних підприємств» та «Міськводоканал» Роменської міської ради на 2023 рік: КП «ККП» РМР» – 5,5 млн. грн, КП «Міськводоканал » РМР – 5,9 млн. грн. Прийняття даного рішення забезпечить придбання машини дорожньої комбінованої МДКЗ-17 (з піскорозкидальним обладнанням, поливомийним, щіточним та поворотним відвалом) на базі самоскида МАЗ-6501 для КП «ККП» РМР» та муловсмоктувальної машини SPEC-8 на шасі FORD 1833 для КП «Міськводоканал» РМР».

Окрім того, КП «Міськводоканал» РМР» визначено одержувачем бюджетних коштів в сумі 708,0 тис. грн, які буде спрямовано на компенсацію різниці вартості електроенергії, закладеної в тарифі (3,38 грн без ПДВ) та фактичної (5,25 грн без ПДВ).

В порядку контролю заслухано 6 звітів структурних підрозділів про стан виконання раніше прийнятих рішень. Зокрема, заслухано інформацію про стан виконання першочергових заходів щодо реалізації конституційного права громадян на звернення, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.12.2021 № 245. Протягом 2022 року до Виконавчого комітету Роменської міської ради надійшло всього 1465 звернень, що на 26 % менше у порівнянні з попереднім роком (основним чином це пояснюється зменшенням кількості звернень у березні – квітні після початку воєнних дій). У зверненнях порушено всього 1495 питань, з них вирішено позитивно 641, надано обґрунтовані роз’яснення стосовно 788 порушених питань, частина питань не підлягали розгляду або ж звернення спрямовувалися за належністю.

Решта рішень стосувалися соціального захисту, житлової політики, комунальної сфери, організаційних питань діяльності виконавчого комітету.

З усіма прийнятими рішеннями в подальшому можна буде ознайомитися на вебсайті міської ради.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада  👉 ” https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.