«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ. ПРИЄДНУЙТЕСЬ

05.02.2023 в 15:44

Приєднуйся до «Гвардії наступу», бо час повертати своє!

З 1 лютого Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Їх кістяк складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, а доукомплектація здійснюється винятково з добровольців.

Задля зручності отримання консультацій та подання анкет добровольцями, до даного процесу було залучено центри надання адміністративних послуг, в приміщеннях яких облаштовані місця для представників Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Як все це відбувається в нашому ЦНАПі?

Доброволець приходить у ЦНАП (м. Ромни, вул. Соборна, 13), де йому пропонують 8 бригад на вибір і він має можливість обрати одну з них відповідно до своєї мотивації та поглядів:
• Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України. У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку).
• «Червона калина» (до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ).
• «Лють» (бригада Національної поліції України).
• «Рубіж» (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині).
• «Спартан» (потужна штурмова бригада, обороняла Харків).
• «Кара-Даг» (кара за Крим, братиме участь у звільненні АРК).
• «Буревій» (бригада утилізації російських військових).
• «Азов» (легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя).

Бригади пропонують умови та вимоги для добровольця і він визначає, чи вони для нього прийнятні. Якщо так, то розпочинається діалог про працевлаштування.

Записатись, а також отримати будь-яку інформацію стосовно формування нових підрозділів можна у ЦНАПі міста Ромни, з 8:00 до 18:00 кожного дня (без перерв та вихідних).

Разом до ПЕРЕМОГИ!

За повідомленням центру надання адміністративних послуг м.Ромни

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.