07 ВЕРЕСНЯ 2021РОКУ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

07.09.2021 в 14:51

Традиційно на щотижневій нараді при міському голові обговорено питання життєдіяльності громади, а керівники окремих управлінь, установ, підприємств доповіли про актуальні питання роботи.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ особливу увагу приділи підготовці до святкування Дня міста. В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Олена ГРЕБЕНЮК поінформувала, що у даний час проводяться роботи із облаштування скверів на б-рі Шевченка та вул. Гетьмана Мазепи: встановлення вуличних ліхтарів, бордюрів тощо. Надане доручення керівникам житлово-експлуатаційних підприємств міста щодо необхідності проведення робіт із благоустрою прибудинкових територій. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконкому наголошено на їх відповідальності за проведення підготовчих робіт та заходів до Дня міста відповідно до доручених напрямків роботи.

Представники теплопостачальних та житлово-експлуатаційних підприємств прозвітували про підготовку до опалювального сезону. Директор КП «Ромнитеплосервіс» РМР Володимир БЄСЄДА поінформував, що проблемним залишається питання дебіторської заборгованості за спожите тепло, загальна сума боргу становить близько 3,0 млн. грн. Міський голова Олег СТОГНІЙ наголосив Володимиру БЄСЄДІ на необхідності проведення більш активної роботи щодо погашення дебіторської заборгованості, можливості щодо цього у підприємства є, а також доручив керівникам житлово-експлуатаційних підприємств співпрацювати з КП «Комбінат комунальних підприємств» РМР з питання забезпечення протиожеледною сумішшю.

В.о. начальник відділу культури Яна МУТЛАГ запросила присутніх на благодійний концерт на підтримку онкохворих дітей за участю дитячих колективів Роменщини, який відбудеться 11.09.2021 0 15:00 на центральній площі міста.

Завідувач сектору охорони здоров’я Юлія САВЧЕНКО поінформувала про ситуацію із захворюваністю на COVID-19: на стаціонарному лікуванні перебуває 20 осіб, з них 1 – в тяжкому стані вдома лікуються 16 осіб; вакциновано другою дозою 6822 мешканці громади; в закладах освіти вакцинувалися 32% працівників, охорони здоров’я – 50%. Головний лікар КНП «Роменська центральна районна лікарня» Валентина ГУНЬКОВА повідомила, що в лікарні вакциновано 83% працівників, які безпосередньо контактують з хворими, частина медпрацівників мають природній імунітет; на сьогоднішній день лікарі на практиці мають змогу порівняти важкість перебігу хвороби у вакцинованих і невакцинованих працівників; отримання вакцини може допомогти запобігти важкому перебігу захворювання, навіть якщо людина захворієте на COVID-19; вжиття запобіжних заходів у вигляді вакцинації є необхідним ще й тому, що постійно з’являються нові штами вірусу COVID-19, які є більш агресивними. Валентина ГУНЬКОВА закликала присутніх не приховувати випадки захворювання, що допоможе своєчасно отримати медичну допомогу та запобігти подальшому поширенню вірусу.

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.