Оголошення

31.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що наступне засідання громадської ради планується на 10.01.2022 о 14.00 в залі засідань міської ради з наступним порядком денним:

1) Про затвердження схеми вулично-дорожної мережі.

2) Про Стратегію розвитку Роменської міської територіальної громади на період до 2027 року.

3) Про оновлення складу громадської ради.

4) Різне.

06.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що наступне засідання громадської ради планується на 17.12.2021 о 14.00 в малому залі міської ради з наступним порядком денним:

 1. Про перспективи одностороннього руху по вул. Руденка.
 2. Про звіт про роботу за період червень-липень 2021.
 3. Про план роботи на 2022 рік.
 4. Різне.

26.11.2021

УВАГА! ЗАСІДАННЯ ПЕРЕНОСИТЬСЯ

Засідання громадської ради переноситься на 03.12.2021 о 14.00 з наступним порядком денним:

2) Про стан готовності галузей житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

3) Про зміну напрямку руху по б-ру Свободи та вул. Гетьмана Мазепи, згідно яких документів були встановлені дорожні знаки, на вищезазначених ділянках, і хто надавав на них дозвіл, а також щодо відкритого питання одностороннього руху по вул. Руденка.

 

15.11.2021

До відома членів Громадської ради

Засідання Громадської ради  відбудеться  26 листопада 14.00 з наступним порядком денним:

1 ) Про соціальний захист малозабезпечених сімей.

2) Про стан готовності галузей житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

3) Про зміну напрямку руху по б-ру Свободи та вул. Гетьмана Мазепи, згідно яких документів були встановлені дорожні знаки, на вищезазначених ділянках, і хто надавав на них дозвіл, а також щодо відкритого питання одностороннього руху по вул. Руденка.

4) Різне.

01.11.2021

Запрошуємо взяти участь в опитуванні, щодо визначення ключових проблем діяльності консультативно-дорадчих органів в умовах пандемії COVID-19 

Опитування триватиме лише 10 днів з 01.11.2021 по 11.11.2021 р., доступ до анкети за адресою: https://forms.gle/Qz4U5PqWrkJZTsc36

Усі респонденти, які заповнюють анкету отримують пропозицію увійти до закритої спільноти громадських експертів – членів консультативно-дорадчих органів. Участь у цій спільноті дозволяє її учасникам оперативно отримувати інформацію про гранти, кращі практики, зразки та форми документів, новели вітчизняного законодавства, заходи в межах цільової регіональної програми розвитку громадянського суспільства, аналітичні матеріали, відеозаписи тренінгів та соціологічних досліджень, запрошення на тренінги, круглі столи, конференції. Також учасники спільноти мають можливість отримувати консультації юристів, аудиторів, громадських експертів та інших фахівців.

Не втрачайте можливість підвищити ефективність роботи консультативно-дорадчих органів нашої громади.

Контакти для отримання додаткової інформації: 066-77-66-456, Літвінов Олексій Володимирович, генеральний директор ГО «Інститут Громадської Експертизи».

Напишіть на ел.адресу office@ngoige.org і з вами обов’язково зв’яжуться.

Опитування проводиться в межах реалізації проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю під час пандемії COVID-19», який виконується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу що реалізуються Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.  

 

22.10.2021

До відома членів Громадської ради

Засідання Громадської ради  відбудеться  05 листопада 14.00 з наступним порядком денним:

 1. Про стан виконання програми благоустрою населених пунктів Роменської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 2. Про питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини.
 3. Різне.

04.10.2021

До відома членів Громадської ради

Засідання Громадської ради  відбудеться  13 жовтня о 14.00 з наступним порядком денним:

1.) Про використання бюджету за 3 квартал 2021 року.

2.) Про видатки на утримання апарату управління (всіх структурних підрозділів) на 2021 рік.

3.) Про надання роз’яснень щодо проведення/не проведення Громадських слухань по підняттю тарифів на комунальні послуги, що були затверджені у вересні 2021 року. 

4.) Різне

15.09.2021

До відома членів Громадської ради

Засідання Громадської ради  відбудеться  24 вересня о 14.00 з наступним порядком денним:

1) Про порядок і можливість залучення додатковий інвестицій у громаду (в т.ч. гранди).

2) Про громадський бюджет 2022

Різне

 

26.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ

До відома членів Громадської ради та всіх зацікавлених осіб

Засідання Громадської ради  відбудеться  08 вересня о 13.00 в Залі засідань міської ради з наступним порядком денним:

1.Про обговорення проекту рішення виконкому “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”

Різне

Проект рішення знаходиться за цим посиланням: https://romny-vk.gov.ua/proekti-rishen-vikonkomu/2021-uk/09-veresen-2021-uk/pro-vstanovlennya-tarifiv-na-poslugi-z/

Засідання проходитиме відкрито за участю усіх бажаючих

 

Запрошуємо на он-лайн тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю:
молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада»

05 серпня 2021 року ГО «Інститут Громадської Експертизи» в межах проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, проведе тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада». https://fb.me/e/3Oxl9uVYu

Кількість учасників обмежена, для участі у тренінгу обов’язкова попередня реєстрація: https://forms.gle/8vZc9WCdE1xL8Ko86 .

Під час тренінгу будуть розглядатися питання створення та налагодження діяльності молодіжних, антикорупційних та поважних рад утворених при органах місцевого самоврядування, представники консультативно дорадчих органів представлять кращі практики налагодження конструктивної взаємодії між владою і громадськістю на локальному рівні, взаємодії під час пандемії COVID-19, розробки та прийняття місцевих програм розвитку громадянського суспільства та інш.

Початок тренінгу о 12:00, тривалість 2 години.

Якщо Ви зацікавлені у створенні ефективних консультативно-дорадчих органів у Вашій громаді, запрошуємо на наш тренінг.

Тренери:

Олексій Літвінов, генеральний директор ГО «Інститут Громадської Експертизи» (Дніпро), заступник голови Антикорупційної ради з виявлення та оцінки корупційних ризиків при Могилівській ОТГ Дніпропетровської області;

Олексій Андреєв, директор з юридичних питань ГО «Інститут Громадської Експертизи»;

Ольга Ставицька, заступник голови Широківської територіальної громади Запорізької області;

Тетяна Смірнова, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Могилівської територіальної громади Дніпропетровської області.

До відома членів Громадської ради

Засідання Громадської ради  відбудеться  19 липня о 14.00 з наступним порядком денним:

 1. Про внесення змін до перспективного плану роботи Громадської ради на 2021 рік.
 2. Про структуру тарифів КП “Міськводоканал”, перспективний план розвитку підприємства.
 3. Про організацію роботи по вивозу ТПВ у приватному секторі.
 4. Різне

 

Засідання 2 липня о 14.00 з наступним порядком денним:

 1. Про співпрацю з міським головою
 2. Про роботу інспекторів з благоустрою та їх повноважень
 3. Про порядок формування показників лічильників та штатний розпис КП «Міськводоканал»
 4. Про формування перспективного плану роботи громадської ради
 5. Про внесення пропозиції до положення про громадську раду
 6. Різне

 

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ!

14 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ О 14. 00 ГОД. , 3 ПОВЕРХ МІСЬКОЇ РАДИ, ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ.

 

Повідомлення ініціативної групи про початок формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради та підготовку установчих зборів

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», ініціативна група з підготовки проведення установчих зборів Громадської ради розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Громадська рада при Виконавчому комітеті Роменської міської ради   (далі – Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчого органу ради, налагодження ефективної взаємодії зазначеного органу з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами.

Строк повноважень складу Громадської ради — два роки.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства (виписка з протоколу), якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копія виписки з ЄДРПО та витяг із статут (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми) протягом шести місяців до дня подання заяви.

За 30 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що Виконавчий комітет Роменської міської ради повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності Громадської ради, що діяла при Виконавчому комітеті Роменської міської ради до проведення установчих зборів.

Протокол установчих зборів, відомості про склад Громадської ради  Виконавчий комітет Роменської міської ради оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

Виконавчий комітет Роменської міської ради затверджує склад Громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.

Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради  планується провести 14  червня 2021 року о 14 годині в залі засідань міської ради (м. Ромни, бульв. Шевченка, 2 ).

Приймання заяв для участі в установчих зборах  здійснюється з 29 квітня  по  15 травня 2021 року.

Прийом документів з 10.00 до 16.00 щодня, вихідні – субота, неділя.

Заяви та копії документів до ініціативної групи надсилати поштою vp@romny-vk.gov.ua або надавати нарочним на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – Павлусенко Альони Олексіївни, начальник відділу з питань внутрішньої політики (42000, м. Ромни, бульв. Шевченка,2; контактний телефон: 096 – 304 -67 42).

Голова ініціативної групи – Ленський Яніс Юрійович, контактний телефон: моб. 0675421511

Відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради є начальник відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради Павлусенко Альона Олексіївна  (контактний телефон: 096 – 304 -67 42).

Голова ініціативної групи

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО УТВОРЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради: 

 1. Ленський Яніс Юрійович – громадська організація «ПРОМІНЬ СЛОБОЖАНЩИНИ»
 2. Литвиненко Артем Юрійович – громадська організація «Українська громадська рада»
 3. Оксюта Микола Борисович – громадська організація «Роменський комітет захисту прав людини»
 4. Павлусенко Альона Олексіївна – начальник відділу з питань внутрішньої політики
 5. Москаленко Наталія Віталіївна – керуючий справами виконкому
 6. Ковтун Ірина Іванівна – начальник відділу юридичного забезпечення
 7. Пелепей Анатолій Миколайович – представник громадської організації «Спортивний клуб фізичної підготовки «Колізей»
 8. Оганесян Павліну Миколаївну –  начальника управління адміністративних послуг

 

Оголошення

Засідання громадської ради  відбудеться  22 березня о 14.00 з наступним порядком денним:

 1. Про стан виконання Програми розвитку Міського парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка на 2020 – 2023 роки
 2. Про стан транспортного забезпечення населених пунктів  Роменської міської територіальної громади

УВАГА! ЗАСІДАННЯ ПЕРЕНОСИТЬСЯ

Засідання громадської ради    26 лютого о 14.00 з наступним порядком денним:

 1. Про стан виконання Програми розвитку Міського парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка на 2020 – 2023 роки
 2. Про стан транспортного забезпечення населених пунктів  Роменської міської територіальної громади

УВАГА! ЗАСІДАННЯ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 1 ЛЮТОГО,14.00 год.


Оголошення

Засідання громадської ради 29 січня о 14.00 год з наступним порядком денним:

 1. Про обговорення схеми розміщення дорожніх знаків на території громади;  можливість створення телеграм – каналу «Безпечна громада» з доступом для жителів громади та правоохоронних органів; організацію райвідділом поліції  піших патрулювань на території міста.
 2. Про діяльність комунального підприємства “Міськводоканал” Роменської міської ради Сумської області.

Оголошення

20 грудня о 14.00 відбудеться засідання з таких питань:

 1. Огородження світловими знаками котлован по вул. Соборній.
 2. Затвердження схеми організації дорожнього руху в місті.

Оголошення

10 жовтня о 13.00 відбудеться засідання з таких питань:

1.Про утримання і розвиток парку культури та відпочинку ім..Т.Г. Шевченка. ( зокрема що стосується фінансового розвитку)

2.Про відновлення дорожніх знаків та дорожньої розмітки.

3.Про встановлення вантажно–габаритного контролю

4 Про функціонування Дитячої дорадчої ради.


Повідомлення про початок формування нового складу Громадської ради

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО 14 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ О 14. 00 ГОД. , 3 ПОВЕРХ МІСЬКОЇ РАДИ, ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ.