ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ПО МОЖЛИВОМУ БУДІВНИЦТВУ ЗАВОДУ З ПЕРЕРОБКИ ВІДХОДІВ ГРОМАДИ

22.03.2021 в 12:34

Усі міста з їхньою високою концентрацією населення стикаються з проблемою утворення великої кількості промислових та побутових відходів. Позбутись твердого сміття можна трьома способами: закопувати, спалювати чи утилізувати. На жаль, дотепер ми надавали перевагу першим двом. Однак сміттєвий полігон займає багато місця і є переповненим, а спалювання забруднює повітря.

Останні місяці міська влада вела пошуки шляхів вирішення даної проблеми. Одним із можливих рішень може стати будівництво заводу з переробки відходів, який приймає й переробляє весь обсяг відходів громади, в тому числі ті, що біологічно розкладаються.

Сьогодні відбулася попередня онлайн-зустріч міського голови Олега СТОГНІЯ, секретаря міської ради В’ячеслава ГУБАРЯ, керуючої справами виконкому Наталії МОСКАЛЕНКО та заступника міського голови Вячеслава ОВРАМЦЯ з експертами ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі», під час якої обговорили перспективи співпраці. У результаті було прийнято рішення щодо прибуття представників компанії на засідання сесії міської ради 24.03.2021 з метою представлення місцевим депутатам інвестиційної пропозиції по можливому будівництву заводу з переробки відходів територіальної громади.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.