ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ ПІАНІСТОК З ЧЕРГОВИМИ ЗДОБУТКАМИ!
Надзвичайно плідним виявився листопад для учениць Роменської ДМШ ім.Є.Адамцевича Марії БОБРОВСЬКОЇ та Поліни СОЛОНІНКО.
Юні піаністки додали до своїх численних нагород ще кілька вагомих відзнак, а саме:
Марії БОБРОВСЬКА стала лауреатом Гран-прі премії Міжнародного фестивалю-конкурсу “Я люблю Україну”, Поліни СОЛОНІНКО – лауреатом Гран-прі премії Міжнародного фестивалю-конкурсу “Золота осінь”, у складі дуету ці дівчатка стали володарями Гран-прі Україно-Хорватського конкурсу “Stars of Croatia” (організатор – Центр освітніх інновацій та творчості “Гармонія”, м.Київ).
Також найвищими нагородами – Гран-прі – юні таланти відзначені у сольному виконавстві та у складі дуету на Всеукраїнському конкурсі “Калинові острови” (організатор – ГО “Динаміка успіху”).
Також отримали ПЕРШІ місця на конкурсі “Кампанелла”, який проводився Київським університетом ім.Б.Грінченка та у складі дуету “Дві сестри” святкували перемогу на Міжнародних конкурсах: “HORA DIN MOLDOVA” (Молдова – Україна), “Музика осені” (Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА), “SUPER STAR FEST” (Німеччина, волонтерська організація “Ми за мир”).
Вітаємо талановитих піаністок з черговими здобутками! Бажаємо їм творчого натхнення, мирного неба та нових перемог!
За повідомленням відділу культури РМР