ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

07.04.2021 в 07:20

6 квітня 2021 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти Роменської міської ради у форматі відеоконференції. Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти Ірини ІВНИЦЬКОЇ, за участю керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Роменської міської територіальної громади.

Голова колегії, начальник відділу освіти, Ірина Івницька детально зупинилася на основних аспектах організації роботи колегії, як постійно діючого консультативно-дорадчого органу, який в подальшому буде вирішувати основні питання функціонування закладів освіти громади.

На колегії також розглядались актуальні питання розвитку освіти, зокрема, про схвалення плану роботи відділу освіти на 2021 рік; про виконання Міської комплексної програми «Освіта міста Ромни у 2019-2022 роках»; про охоплення різними формами дошкільної освіти дітей від 1 до 6 років; про визначення кандидатур для включення до складу конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на посади педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Про роботу із зазначених питань інформували: Ірина ІВНИЦЬКА, начальник відділу освіти, Олександр МАТЯШ, Валентина ЗАВАДЬКО, головні спеціалісти відділу освіти.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.