УВАГА НАВЧАННЯ!!! З 4 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ РОЗПОЧНУТЬСЯ ДВА ВСЕУКРАЇНСЬКІ ПРОЄКТИ З НАВЧАННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ АТО/ООС ЗА ОБРАНИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

23.10.2021 в 12:37
3а інформацією Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та листа Міністерства молоді і спорту України від 13.10.2021 № 8914/15 з 4 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських Проектів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників ATO/OOC.
Ці Проєкти проводяться з метою професійної орієнтації та вироблення необхідних знань соціалізації та адаптації до суспільства учасників АТО/ООС, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни, поліпшенню їхнього фізичного та психологічного стану, шляхом професійного навчання громадською організацію «Союз ветеранів ATO з інвалідністю» спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації», Донецьким обласним центром зайнятості та державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», а саме:
Проєкт №1 «Професія для життя» громадської організації «Союз ветеранів ATO з інвалідністю» розрахований на 18 осіб з числа учасників ATO/OOC, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни та реалізовуватиметься протягом 31 дня. Під час реалізації проекту учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями, а саме:
  • «Озеленювач»;
  • «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»;
  • «Касир торгівельного залу»;
  • «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
Засвоєння навчального матеріалу забезпечить учасників проєкту необхідними професійними знаннями, уміннями та навичками.
Реабілітаційні заходи включають в себе: заняття ЛФК; сеанси спелеотерапії; сеанси масажу; заняття акваеробікою; заняття з психологічної просвіти; заходи з соціальної адаптації; отримання юридичної допомоги.
Проєкт № 2 програма «Повернувся з ATO ‒ повернись до життя» громадської організації «Союз ветеранів ATO з інвалідністю» розрахована на 25 осіб з числа учасників ATO/OOC, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни та реалізовуватиметься протягом 46 днів. Під пас реалізації проєкту учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями:
  • «Озеленювач»;
  • «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»;
  • «Касир торгівельного залу»;
  • «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
Засвоєння навчального матеріалу забезпечить учасників проєкту необхідними професійними знаннями, уміннями та навичками.
Реабілітаційні заходи включають в себе: заняття ЛФК; сеанси спелеотерапії; сеанси масажу; заняття акваеробікою; заняття з психологічної просвіти; заходи з соціальної адаптації; отримання юридичної допомоги.
Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» (м. Святогірськ, вул. Курортна, 13). Заїзд учасників розпочнеться 04 листопада 2021 року, проживання, харчування та відшкодування вартості квитків за рахунок організаторів.
Учасникам проєктів при собі необхідно мати:
  • паспорт (оригінал);
  • пенсійне посвідчення (оригінал i копію), за наявністю; довідку від сімейного лікаря про епідоточення;
  • індивідуальна програма реабілітації особи з інвалідністю (IПP (копію); довідку до акту огляду медико-соціальною експертною комісією (MCEK, (оригінал i копію);
  • довідку про щеплення a6o чинний (72 години) негативний ПЛР‒/експрес‒тест.
Звертаємо вашу увагу, що до участі в проектах запрошуються особи з інвалідністю внаслідок війни виключно у стадії ремісії або при відсутності загроз гострого стану, які не потребують невідкладної медичної допомоги та стороннього додаткового догляду, оскільки готельно-туристичний комплекс, на базі якого реалізуються вищезазначені заходи, не повністю обладнаний архітектурними засобами безперешкодного доступу та користування для маломобільних rpyп населення.
Контактні особи з числа організаторів проєктів – Кузьменко Iгop Анатолійович – 0660283111, Гаврильченко Едуард Олександрович -0500647769.
Враховуючи значущість проєктів, просимо осіб бажаючих прийняти участь у вищевказаних проектах до 28 жовтня 2021 року звернутися до відділу з соціальної підтримки окремих категорій громадян управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації за телефоном: (0542) 65-57-24.
 

За матеріалами управління соціального захисту населення Сумської РДА

 

 
 
 
 
 
Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.