Сумщина, Луганщина та Донеччина: обмін досвідом між об’єднаними територіальними громадами

16.06.2021 в 16:50

У рамках навчального візиту: «Ефективні місцеві практики в сфері залучення громадян до створення та реалізації планів місцевого розвитку» до Роменської міської територіальної громади завітали голови громад Луганської та Донецької областей.

Зустрічав делегацію у с. Пустовійтівка заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, який ознайомив гостей з досягненнями Пустовійтівського старостинського округу та матеріально-технічною базою Герасимівської ЗОШ, після чого голови громад зустрілись у Ромнах  з міським головою Олегом СТОГНІЄМ.

На початку зустрічі очільник громади подякувам присутнім за їх активну позицію та бажання обмінюватися досвідом, закликав не обмежуватися цією зустріччю та продовжувати спілкування й надалі. Після короткої презентації нашої громади, її здобутків за останні півроку та планів на майбутнє перейшли до формату запитань-відповідей.

Учасники зустрічі цікавились процесом розробки Стратегії розвитку Роменської громади, успішною роботою Центру надання адміністративних послуг, особливо вразила кількість адміністративних послуг, що надаються; збереженням комунальних підприємств та  робочих місць в населених пунктах, що прєдналися до м.Ромни. Усі погодилися, що найбільше заважає розвитку нестача бюджетних коштів, а також законодавчі перепони та політичні суперечки.

По завершенню робочої зустрічі голови громад на чолі з міським головою Олегом СТОГНІЄМ поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка та ознайомились з роботою ПрАТ «Компанія Кобзаренка».

За повідомлення відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.