ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ТА НАПРАВЛЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ (С. ЛЮТІЖ)

01.12.2021 в 08:13

Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів є державною соціальною установою Міністерства соціальної політики України, що здійснює професійне навчання осіб з інвалідністю за робітничими професіями.

До Центру приймаються громадяни України із числа дітей з інвалідністю віком від 16 років та осіб з інвалідністю І-ІІІ груп, які не досягли пенсійного віку, які виявили бажання здобути професійно-технічну освіту та:

– постійно проживають на території України і перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, а також за висновком МСЕК (ЛКК) потребують професійної реабілітації;

– не мають протипоказань для навчання та роботи за робітничими професіями, за якими здійснюється професійна реабілітація у Центрі;

– мають освітній рівень, достатній для оволодіння відповідними робітничими професіями;

До Центру не приймаються особи, стан здоров’я, фізичні й сенсорні вади яких унеможливлюють їх навчання та з медичними протипоказаннями:

– гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції;
– венеричні захворювання;
– часті судомні напади та їх еквіваленти;
– усі інші захворювання в гострій, підгострій та заразній формах;
– низький реабілітаційний потенціал.

Умови забезпечення осіб з інвалідністю в Центрі:

Особа з інвалідністю, який проходить професійну реабілітацію в Центрі, забезпечується безкоштовно:

– професійним навчанням за робітничою професією;
– заходами з соціально-психологічної реабілітації;
– заходами з медичного супроводу;
– медикаментами і лікарськими засобами згідно чинного законодавства;
– харчуванням (загальний стіл, перша та дев’ята дієти);
– проживанням в житлових корпусах Центру.

Особа з інвалідністю на візках та з вадами ходи безкоштовно забезпечуються транспортом Центру для підвезення їх до Центру з вокзалів міста Києва та в зворотньому напрямку.

Особам, які виконали вимоги державної кваліфікаційної атестації, після завершення навчання присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії відповідного розряду (категорії) та видається свідоцтво державного зразка.

Слухачам, які не завершили повного курсу навчання в Центрі, або не опанували навчальну програму, видається довідка встановленого зразка.

За більш детальними роз’ясненнями просимо звертатися до управління соціального захисту населення Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульв. Шевченка, 8, 2-й поверх, каб. 7, або за телефоном: 5-31-44.

За повідомленням управління соціального захисту населення Роменської міської ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.