ДРУЖНЬО ТА ЩИРО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА КАШПУРИ

13.09.2021 в 08:54

Традиція святкувати День села побутує чи не у кожному населеному пункті України. Ця естафета розтяглася майже на три місяці. Не стало виключенням і село Кашпури. Гарного осіннього дня масові народні гуляння відбулися у цьому мальовничому куточку новоствореної громади.

Місцева громада радо зустрічала гостей. А їх на святі було багато. Біля сільського клубу організовано розпочалося свято. Заступник міського голови В’ячеслав ОВРАМЕЦЬ разом з заступником начальника Відділу культури Яною МУТЛАГ і старостою села щиро вітали всіх присутніх.

Подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради з нагоди святкування Дня села Кашпури були відзначені:

Марія Підопригора – найстарша жителька села, за самовіддану працю, взірець турботи та терпіння, гідний приклад для молодого покоління;

Тетяна Слобідська – керівник ТОВ «Гранул-Груп», за вагомий внесок у розвиток громади;

Іван Штанько – механізатор ДП «Дослідне господарство «Іскра» Інституту сільського господарства Північного сходу Національної академії аграрних наук України», за вагомий внесок у розвиток громади;

Ганна Багмет – ланкова рільничої бригади ДП «Дослідне господарство «Іскра» Інституту сільського господарства Північного сходу Національної академії аграрних наук України», за вагомий внесок у розвиток громади;

Вітали також Руслана Багмета – наймолодшого жителя села та бажали світлої долі, легкого життєвого шляху;

Дякували подружжю Анатолія та Марії Кулик – за збереження та примноження родинних традицій протягом 50-ти років подружнього життя.

Цікаву та змістовну програму підготували сільські працівники культури спільно з аматорами з навколишніх населених пунктів. Відкрив концертну програму Вокальний ансамбль «Кашпуряночка», Кашпурівського сільського клубу піснею «Ой, село, тут ми народились…».

Програму свята продовжила солістка Кашпурівського сільського клубу Ніна Весела, з піснею «Моя Україна». Свої творчі здібності та любов до рідного села демонстрував вдячним глядачам Петро Калантиренко з авторською піснею «Кашпури – моє село».

Щедрі оплески лунали на адресу сільських трудівників, які своєю працею прославили село, а саме: Слобідська Тетяна Ілїївна, Штанько Іван Іванович, Багмет Ганна Семенівна, Рогинська Олександра Іванівна, Стромиленко Володимир Юхимович та Коваль Галина Василівна. Саме для них та усіх присутніх дарував свій концертний номер Іван Остапенко.

Зі своїм музичним вітанням до чудових господинь, які доглядають за красою села Галини Бузинської, Олени Суходульської, Валентини Майбороди та Тетяни Майбороди, звернувся Юрій Корнух з піснею «Без тебе».

Вдячні глядачі аплодували композиції «Лялька» у виконанні хореографічного колективу «Молодість» Ріпчанського сільського клубу, керівник Богдана Костенко, дуету Світлани Лисенко та Ніни Веселої, Аліні Борсай, солістці Кашпурівського сільського клубу, родинному дуету Петра та Валентини Калантиренків. Неперевершені акторські здібності демонстрували Валентина Демченко, завідуюча Кашпурівським сільським клубом з гуморескою. А сценка «Баба Палажка та баба Параска» у виконанні Світлани Ситник та Ніни Веселої викликала сплеск щирих емоцій у місцевих глядачів.

Слова вітання та музичний подарунок отримали захисники України на східних її рубежах, а саме: Кулик Володимир, Різник Олександр, Луцій Руслан, Щерба Володимир та Євтушенко Василь.

Ведучі свята від імені громади висловили слова подяки спонсорам святкового дійства, а саме Івану Клопотару, Володимиру Ковалю, Олександру Костяну, Юрію Бакотіну та керівництву дослідного господарства «Іскра», за допомогу у проведенні Дня села і сподіванням на подальшу співпрацю.

Кашпуряни отримали подарунки, які щиро вручив заступник міського голови та сільський староста Олексій ЯЩЕНКО.

А завершилось свято традиційною козацькою кашею, юшкою та іншими частуваннями. Господині вправно видавали смачні страви усім бажаючим. Далеко було чути веселі розваги місцевої дітвори на батутах та надувних гірках.

Святом залишились задоволені усі, навіть затяті песимісти щиро дякували організаторам Дня села. Адже село не занепадає, воно щороку стає кращим, розквітає новими барвами. День села у Кашпурах вперше розпочав цю гарну традицію, він зібрав у дружнє коло всі сім’ї й родини, планує відновлювати і відроджувати гарні українські традиції і надалі…

«Де можна почерпнуть любові?

Звичайно, в материнськім домі,

У рідній стороні, у рідного села

Візьмемо сили, щастя і добра…

За повідомленням відділу культури

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.