РОКОВИНИ МАСОВИХ РОЗСТРІЛІВ У БАБИНОМУ ЯРУ: ЧОРНА СТОРІНКА ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА
29 вересня виповнюється 82 роки трагедії Бабиного Яру – масових розстрілів мирного населення, вчинених нацистами під час окупації міста Київ у 1941-1943 роках.
Бабин Яр – найвідоміший, проте не єдиний символ Голокосту в Україні. Знищення людей за національною, етнічною, расовою, культурно-релігійною та класовою ознаками стало своєрідною «візитною карткою» тоталітарних режимів, що панували у минулому столітті на українських землях і залишили свої криваві відбитки по всій території нашої країни.
Цього дня керівництво Роменської міської територіальної громади спільно з представниками відділу освіти Роменської міської ради та старостою Виконавчого комітету РМР вшанували пам’ять про трагічні події Другої світової війни та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку розстріляних євреїв у с. Піски.
Схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які усіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям.
Скорботні події не мають термінів та часових проміжків – вони завжди живі, так само, як і біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada