ВІДБУЛАСЯ ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

30.04.2021 в 15:34

На початку пленарного засідання одинадцятої сесії Роменської міської ради, 29 квітня 2021 року, депутати продовжили договори оренди землі місцевим фермерським господарствам та фермерам, окрім тих, з якими не досягнуто згоди на укладення договорів про соціальне партнерство з громадою.

Міський голова Олег Стогній наголосив, що йдучи на вибори, він обіцяв роменцям зберегти села громади, тож надання можливості місцевим фермерам працювати на землі громади вважає одним з таких кроків.

Депутати затвердили текст типового договору про соціальне партнерство між суб’єктами господарювання і місцевими органами місцевого самоврядування та громадськістю.

Прийнято ряд галузевих рішень про передачу майна, отриманого від сільських рад.

Міська рада затвердила перелік категорій пасажирів, які мають право на безкоштовний та пільговий проїзд в міських та приміських автобусах.

Також встановили, що на виконання повноважень депутатів Роменської міської ради  вони отримають з міського бюджету по 25 000 гривень на кожного на рік. Відповідно до затвердженого порядку використання цих коштів, вони можуть спрямовуватися на надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території громади, для лікування, придбання ліків та вирішення соціально-побутових проблем, а також на благоустрій у межах територіальної громади та функціонування закладів освіти.

На цій сесії депутати затвердили склад наглядових рад підприємств комунальної форми власності.

Депутати підтримали звернення до Президента України щодо відновлення права органів місцевого самоврядування здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю, а також звернення до Кабінету Міністрів України, ініційоване підприємцями громади, щодо послаблення карантинних обмежень для малого бізнесу невеликих громад.

Своїм рішення депутати затвердили Положення про Місцеву пожежну охорону, до складу якої увійшли дев’ять пожежних команд, розташованих на сільських територіях.

Міська рада внесла зміни до Структури і штатів виконкому і міської ради, серед яких до штату Управління житлово-комунального господарства введено п’ять посад головних спеціалістів, які будуть виконувати обов’язки інспекторів з благоустрою.

За повідомлення відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.