ВАСИЛЬ ХОМА ЗДІЙСНИВ РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПЕРША ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ»

07.04.2021 в 14:58

Сьогодні голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА та начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО завітали у м. Ромни. У рамках робочої поїздки губернатор разом з міським головою Олегом СТОГНІЄМ та головою Роменської районної державною адміністрації Денисом ВАЩЕНКОМ відвідали КНП Сумської обласної ради «Перша обласна клінічна спеціалізована лікарня».

Оглянувши п’яте відділення лікарні, представники делегації обговорили заборгованість по заробітній платі, кадрові ресурси, медичне обладнання та харчування хворих.

«З нового року заробітну плату працівники отримують вчасно, хоча заборгованість залишилася близько 11 мільйонів, у закладі працює 903 людини. Ми вже намітили плани заходів – доведеться проводити оптимізацію. Під скорочення потраплять посади, які не задіяні в лікувальному процесі. Але якщо фінансова ситуація вирівняється, то жодну людину не звільнимо з роботи»,прокоментував директор закладу Володимир КУЛЬБАЧНИЙ.

Голова обласної адміністрації Василь ХОМА поінформував, що виплату боргів по заробітній платі будуть вирішувати спільно з Сумською обласною радою, Міністерством охорони здоров’я та самою спеціалізованою лікарнею.

«Для мене на першому місці стоять інтереси громади та її мешканців. Я готовий співпрацювати на загальний успіх», – наголосив голова громади.

Окрім всього очільник області поспілкувався не лише із керівництвом лікарні, а й з медичними працівниками. Озвучувалися нагальні проблеми медичної галузі для винайдення можливих шляхів їх вирішення.

Наприкінці робочої поїздки голова облдержадміністрації та міський голова обговорили нагальні питання життєдіяльності громади.

«Вдячний Василю Васильовичу за конструктивну розмову. Сьогодні за підтримки обласної влади у Роменській міській територіальній громаді будуть реалізовуватися важливі проєкти, є цікаві задумки й на майбутнє, що зроблять життя мешканців комфортнішим», – зазначив Олег СТОГНІЙ.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.