ТРИВАЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

07.04.2021 в 15:26

Увага! До 14.04.2021 триває прийом документів від кандидатів на участь в установчих зборах для формування складу Молодіжної ради при Роменській міській раді.

До складу Молодіжної ради можуть входити жителі Роменської міської територіальної громади віком 14-35 років, які мають громадянство України та є:

– представниками громадських об’єднань та/ або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та провадять діяльність на  території Роменської міської територіальної громади;

– представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням навчального закладу;

– жителями Роменської міської територіальної громади, які делегуються до складу Молодіжної ради та представляють інтереси молоді населеного пункту чи старостинського округу.

Детальну інформацію можна отримати у відділі молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради: м. Ромни, бульвар Шевченка, 11, т. 5- 12- 14 та 0982404218.            

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.