РОБОЧА ГРУПА ВИВЧАЄ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ ЩОДО МОЖЛИВОГО БУДІВНИЦТВА ЗАВОДУ З ПЕРЕРОБКИ ВІДХОДІВ

07.04.2021 в 13:02

З метою вивчення інвестиційного проекту щодо будівництва сучасного заводу з переробки відходів розпорядженням міського голови від 30.03.2021 №62-ОД створено робочу групу з даного питання.

05.03.2021 відбулося її перше засідання, на якому було визначено ряд першочергових завдань, зокрема вивчити питання повноважень комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» виступати засновником майбутнього підприємства з переробки відходів. Тож, членами групи доручено відділу юридичного забезпечення розробити проект статутного фонду та можливого установчого договору.

Відділ архітектури та містобудування вивчатиме можливість видачі у подальшому містобудівних умов та обмежень на запропонованих земельних ділянках.

Учасники засідання дійшли згоди залучити до роботи фахівців з боку інвестора, ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі», а саме юристів та експертів по біогазу.

Для реалізації проекту необхідна земельна ділянка визначених параметрів з наявними комунікаціями. Тож, членами групи було погоджено та оглянуто дві території у громаді, що найбільше відповідають інвестиційним та санітарним вимогам. Такі земельні ділянки розташовані поблизу сіл Заїзд та Рогинці.

Після узагальнення всіх даних робоча група зможе визначити, де саме буде найдоцільніше прогнозувати можливе будівництво заводу.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.