НАША СПІЛЬНА СПРАВА – ЧИСТОТА ТА ЗАТИШОК НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ

09.04.2021 в 16:05

З таненням снігу відкривається не зовсім приємна картина, з’являється чимало сміття. Кожної весни є гарна традиція впорядковувати приватні та прилеглі до установ території. На початку березня міський голова Олег СТОГНІЙ провів робочу  нараду з керівниками організацій та установ громади. У результаті якої за кожною організацією чи установою, окремо власної території, було закріплено територію для прибирання. Приємно відзначити, що вже наступного дня розпочалося масштабне прибирання.

За цей час мешканцями громади, працівниками приватних підприємств, державних установ та інших закладів було впорядковано приватні та прилеглі до установ території, а саме, прибрано побутові відходи, пофарбовано бордюри, висаджено квіти, дерева. На території міського парку насаджено нові дерева.

Сьогодні працівники Роменської міської ради, структурних підрозділів, установ та організацій, плідно попрацювали й впорядкували територію біля кладовища в мікрорайоні Засулля, парк навпроти нього та придорожню смугу по вул. Київській, що веде в сторону с.Бобрик.

Працівники комунального підприємства КП «Комбінат комунальних підприємств» організовано проводять заходи з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів громади, зокрема, займаються прибиранням та вивезенням куп загребеного сміття та такого, що скидали «добросовісні» мешканці у невідведених для цього місцях.

По всій Роменській міській територіальній громаді активно проводяться заходи з благоустрою територій. Всі хочуть бачити територію громади чистою та привабливою. Тож, давайте, спільними зусиллями зробимо Роменщину гарною!!!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.