КЕРІВНИЦТВО ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО АКЦІЇ «ПОСАДИ ДЕРЕВО»

10.04.2021 в 08:28

Метою акції є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень. Під час акції «Посади дерево» висаджують дерева та кущі у парках, скверах, біля дитячих садочків і навчальних закладів по всій території України, озер та річок, створено та облаштовано десятки парків по всій Україні, закладено пришкільні ділянки.

Так, 09 квітня, до акції у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка долучилися й голова Роменської міської територіальної громади Олег СТОГНІЙ та його заступник Владислав СУХОДОЛЬСЬКИЙ.

Відповідні заходи на даний час проводяться й по всіх населених пунктах Роменської громади, на територіях яких висаджуються молоді деревця громадськістю та представниками органів місцевого самоврядування.

«Сьогодні кожен з присутніх може взяти з собою саджанець, який стане своєрідним символом, щоб ваші справи як і ця рослина, розквітнули та принесли гарні плоди. Хай надалі буде плідною наша спільна праця, і кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги», – наголосив міський голова Олег СТОГНІЙ.

Посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розквіту. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя.

Закладення нового парку та озеленення території – це майбутнє наших населених пунктів.

Дякуємо всім хто взяв участь!

 За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.