ДБАТИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ СТАЄ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ У НАШІЙ ГРОМАДІ

02.04.2021 в 14:13

Весна на території Роменської громади розпочалася з наведення порядку. Господарі осель чепурять двори, городи, сади, щоб було чисто й охайно.

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану території долучилися і колективи загальноосвітніх шкіл громади. У заходах брали участь усі працівники: адміністрація, педагоги та технічний персонал. У результаті було впорядковано пришкільні території: спортивні майданчики, квіткові клумби, внутрішні дворики, території  навколо шкіл.

Внаслідок дружної клопіткої роботи педагогічного колективу школи № 11 упорядковано територію Братської могили радянських воїнів по вул. Горького та сквер до Меморіального знаку Героям-борцям за незалежність України.

Робота з благоустрою територій шкіл є переконливим доказом любові  та шанобливого ставлення до навколишнього середовища педагогічного та технічного колективів навчальних закладів. Всі попрацювали відмінно!

Висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання прилеглих територій та скверів, усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою прилеглих територій.

Благоустрій ще не закінчився, роботи з очищення територій від сміття тривають.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.