ЗІ СВЯТОМ ПАСХИ ПРАЦІВНИКИ ТЕРЦЕНТРУ ПРИВІТАЛИ СВОЇХ ПІДОПІЧНИХ

30.04.2021 в 15:05

Кожного року перед святом Воскресіння Христового Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради проводить ряд заходів для своїх підопічних.

Свято Великодня знову завітало до сотень пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які обслуговуються установою в Роменській громаді, зігрівши кожне серце великодньою радістю – пасхальним кексом, придбаним за рахунок благодійників та коштів з місцевого бюджету. У загальному обсязі соціальними робітниками було роздано 687 пасхальних кексів, 687 пасхальних та 58 продуктових наборів.

Терцентр висловлює щиру подяку комерційному директору ТОВ «Агробізнес ТСК» Саган П.П., директору ПП «Телерадіокомпанія РКТ-2» Лісній В.І., директору ТРККТ «Ідеал» Іваненко Н.А. та благодійному фонду «Червона Троянда» за надану ними благодійну допомогу.

Для відвідувачів відділення денного перебування в online-режимі проведений цикл заходів, зокрема: майстер-клас «Великодня листівка в техніці аплікації», «Великодня корзина для яєць», народознавча година «В наших писанках Великдень дзвоном трепетним озветься». Цікаво і неординарно  проведено майстер-клас по фарбуванню великодніх яєць «Мармурові яйця», організовано виставку декоративного прикладного мистецтва «Світле свято Воскресіння» в групі Університету третього віку.

Територіальний центр щиросердно вітає зі Святом Пасхи і бажає, щоб світла радість Воскресіння Христового ввійшла в кожен дім, наповнила його теплом і любов’ю, весняним настроєм та впевненістю у завтрашньому дні. Хай людська небайдужість завжди зігріває людські серця.

За повідомленням територіального центру соціального обслуговування

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.