Новини центру

Шановні громадяни!

На всій території України (постанова КМУ №211 від 11 березня 2020 року) встановлено карантин з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.
Ми не припиняємо свою роботу, лише вводимо певні обмеження! Тому, з точки зору безпеки та попередження захворювання, Управління адміністративних послуг рекомендує не відвідувати ЦНАП без нагальної потреби та скористатися можливістю отримати консультації в телефонному режимі за номерами: 5 29 15, 0977202623 та 0986750213, або за електронною поштою: reestr@romny-vk.gov.ua. Слідкуйте за актуальною інформацією, яка розміщується на сторінці Управління в мережі Facebook.

Переконливе прохання зайвий раз не відвідувати ЦНАП! Ми розробили тимчасовий графік прийому, який передбачає знаходження одночасно лише п’яти відвідувачів у приміщенні в такі часи: з 8 до 9.15, з 10 до 11.15, з 12 до 13.15, з 14 до 15.15, з 16 до 17.15. Наполегливо просимо записуватися на прийом до ЦНАПу заздалегідь (за телефонами або через пошту)!

ПАМ’ЯТАЄМО! Між відвідувачами та спеціалістами відстань повинна бути не менше 1 метра. Ми не будемо допускати в приміщення громадян з ознаками інфекційних захворювань без масок, а рекомендуватимемо звернутися пізніше чи отримати послуги засобами зв’язку!!!

Наші працівники забезпечені засобами захисту (захисними масками, антисептиками та милом)! У приміщенні здійснюються постійно вологе прибирання з дезінфікуючими засобами та провітрювання.

У такий складний та загрозливий період для українців давайте будемо просто толерантними одне до одного!


 

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг міста Ромни! Раді повідомити, що в наших комфортних умовах Ви можете не тільки замовити паспорт громадянина України, але й обміняти свій паспорт громадянина України у формі книжечки на більш зручний та надійний паспорт у формі картки. Зазначаємо! Вам не доведеться багато часу засиджуватися в чергах та довго чекати на результат! Наші адміністратори швидко та якісно Вам допоможуть. Звертайтесь за адресою: вул. Соборна, 13/71. Телефон: 5-29-15. Дякуємо, що Ви з нами!

 


З 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ буде здійснюватися на підставі закордонного паспорта

 Це стосуватиметься тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 18 грудня.

Таким чином зменшується час проходження прикордонного контролю кожного громадянина. Для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

Водночас при в’їзді громадян України з території РФ на територію України Державна прикордонна служба України здійснюватиме безперешкодний пропуск громадян України і за внутрішніми паспортами та свідоцтвом про народження. 

            Принагідно нагадуємо, що Ви маєте можливість оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон у Центрі надання адміністративних послуг міста Ромни, додаткова інформація за телефоном (05448) 5 33 00, або за адресою: вул. Соборна,13/71, м. Ромни, Сумська область.

 


 

13 лютого спеціалісти Центру надання адміністративних послуг завітали до Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щоб проконсультувати зацікавлене населення з найбільш запитуваних послуг управління. Начальник відділу реєстру територіальної громади Тетяна ЧУБА та адміністратор відділу надання адміністративних послуг Людмила СУХОВА розповіли родинам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, про порядок реєстру місця проживання та регламент отримання як паспорта громадянина України у формі ID картки, так і паспорта для виїзду за кордон. Фахівці ЦНАПу активно й вичерпно відповідали на запитання молоді та їх батьків. Тож у результаті склався доволі плідний та пізнавальний діалог.

 


 

Гендерна рівність

Центр надання адміністративних послуг міста Ромни постійно удосконалює свою роботу в сфері надання адміністративних послуг , і, наразі, суспільство сприймає ЦНАП, як обличчя нової влади, тому й отримані послуги оцінює як діалог з владою.

Однією з ключових завдань у роботі ЦНАПу міста Ромни  є надання гендерно-орієнтованого сервісу, невід’ємними компонентами якого є:

  • забезпечення рівних умов та можливостей для жінок та чоловіків в отриманні та наданні послуг;
  • використання толерантної та недискримінаційної лексики;
  • наявні інформаційні матеріали щодо гендерно-обумовленого насилля, зокрема домашнього насилля, торгівлі людьми тощо.

Так, у нашому Центрі всі відвідувачі мають можливість не лише отримати адмінпослуги, а й  ознайомитись з інформаційними матеріалами  щодо  захисту себе та близьких від насилля, захисту прав дітей,  попередження торгівлі людьми, контактними даними гарячих ліній  відповідних держустанов та громадських організацій.

Для зручності громадян встановлено велостоянку, забезпечено  доступність для батьків із дітьми в колясках, людей з інвалідністю та навіть пеленальний столик, – Центр надання адміністративних послуг у Ромнах надає безбар’єрне середовище для користувачів з різними потребами. 

 Без сумніву, впровадження гендерної рівності в ЦНАП допомагає бути управлінню не лише центром надання послуг, але й осередком об’єднання мешканців міста, інформаційним ресурсом та місцем згуртування громади.

 


23 січня в Центрі  надання адміністративних послуг відбулася робоча нарада з питання співпраці з місцевими відділами ДРАЦС та ДМС. Було обговорено  питання в сфері реєстрації актів цивільного стану та  видачі паспортних документів, які потребують негайного вирішення. У першу чергу, шукали ключі вирішення питання розбіжностей даних в реєстрах ДРАЦСу та паспортних документах. Також обговорили нову експериментальну програму «ChecK»: щодо підтвердження сплати адміністративного збору. І наостанок начальники відділів ЦНАПу та ДРАЦС домовилися плідно попрацювати над формуванням гендерного паспорту міста Ромни за 2019 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


Графік прийому громадян керівництвом

управління адміністративних послуг Роменської міської ради

 

№ з/п

ПІБ, посада

Місце прийому

Дата прийому

Примітки

1

Оганесян Павліна Миколаївна, начальник управління

вул. Соборна, 13/71, каб. 5

Друга і четверта середа місяця

З 14-00 до 16-00

З питань

реєстрації майна, юридичних та фізичних осіб, реєстрації місця проживання, надання/отримання адміністративних послуг

2

Пікулицький Олександр Вікторович, заступник начальника управління

вул. Соборна, 13/71, каб. 4

Кожний четвер місяця

З 14-00 до 16-00

З питань

реєстрації майна, юридичних та фізичних осіб, реєстрації місця проживання

3

Савченко Світлана Валеріївна, начальник відділу, державний реєстратор відділу реєстрації нерухомого майна, фізичних осіб та юридичних осіб

вул. Соборна, 13/71, каб. 1

Кожної п’ятниці місяця

З 14-00 до 16-00

З питань реєстрації майна, юридичних та фізичних осіб

4

Чуба Тетяна Євгенівна,

начальник відділу реєстру територіальної громади

вул. Соборна, 13/71 каб. 2

Кожний вівторок місяця

З 14-00 до 16-00

З питань реєстрації місця проживання

5

Овчаренко Владислав Олексійович,начальник відділу, адміністратор відділу надання адміністративних послуг

вул. Соборна, 13/71

Кожного дня крім понеділка

з 08-00 до 17-00

З питань надання/отримання адміністративних послуг