Новини центру

13 лютого спеціалісти Центру надання адміністративних послуг завітали до Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щоб проконсультувати зацікавлене населення з найбільш запитуваних послуг управління. Начальник відділу реєстру територіальної громади Тетяна ЧУБА та адміністратор відділу надання адміністративних послуг Людмила СУХОВА розповіли родинам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, про порядок реєстру місця проживання та регламент отримання як паспорта громадянина України у формі ID картки, так і паспорта для виїзду за кордон. Фахівці ЦНАПу активно й вичерпно відповідали на запитання молоді та їх батьків. Тож у результаті склався доволі плідний та пізнавальний діалог.

 


 

Гендерна рівність

Центр надання адміністративних послуг міста Ромни постійно удосконалює свою роботу в сфері надання адміністративних послуг , і, наразі, суспільство сприймає ЦНАП, як обличчя нової влади, тому й отримані послуги оцінює як діалог з владою.

Однією з ключових завдань у роботі ЦНАПу міста Ромни  є надання гендерно-орієнтованого сервісу, невід’ємними компонентами якого є:

  • забезпечення рівних умов та можливостей для жінок та чоловіків в отриманні та наданні послуг;
  • використання толерантної та недискримінаційної лексики;
  • наявні інформаційні матеріали щодо гендерно-обумовленого насилля, зокрема домашнього насилля, торгівлі людьми тощо.

Так, у нашому Центрі всі відвідувачі мають можливість не лише отримати адмінпослуги, а й  ознайомитись з інформаційними матеріалами  щодо  захисту себе та близьких від насилля, захисту прав дітей,  попередження торгівлі людьми, контактними даними гарячих ліній  відповідних держустанов та громадських організацій.

Для зручності громадян встановлено велостоянку, забезпечено  доступність для батьків із дітьми в колясках, людей з інвалідністю та навіть пеленальний столик, – Центр надання адміністративних послуг у Ромнах надає безбар’єрне середовище для користувачів з різними потребами. 

 Без сумніву, впровадження гендерної рівності в ЦНАП допомагає бути управлінню не лише центром надання послуг, але й осередком об’єднання мешканців міста, інформаційним ресурсом та місцем згуртування громади.

 


23 січня в Центрі  надання адміністративних послуг відбулася робоча нарада з питання співпраці з місцевими відділами ДРАЦС та ДМС. Було обговорено  питання в сфері реєстрації актів цивільного стану та  видачі паспортних документів, які потребують негайного вирішення. У першу чергу, шукали ключі вирішення питання розбіжностей даних в реєстрах ДРАЦСу та паспортних документах. Також обговорили нову експериментальну програму «ChecK»: щодо підтвердження сплати адміністративного збору. І наостанок начальники відділів ЦНАПу та ДРАЦС домовилися плідно попрацювати над формуванням гендерного паспорту міста Ромни за 2019 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


Графік прийому громадян керівництвом

управління адміністративних послуг Роменської міської ради

 

№ з/п

ПІБ, посада

Місце прийому

Дата прийому

Примітки

1

Оганесян Павліна Миколаївна, начальник управління

вул. Соборна, 13/71, каб. 5

Друга і четверта середа місяця

З 14-00 до 16-00

З питань

реєстрації майна, юридичних та фізичних осіб, реєстрації місця проживання, надання/отримання адміністративних послуг

2

Пікулицький Олександр Вікторович, заступник начальника управління

вул. Соборна, 13/71, каб. 4

Кожний четвер місяця

З 14-00 до 16-00

З питань

реєстрації майна, юридичних та фізичних осіб, реєстрації місця проживання

3

Савченко Світлана Валеріївна, начальник відділу, державний реєстратор відділу реєстрації нерухомого майна, фізичних осіб та юридичних осіб

вул. Соборна, 13/71, каб. 1

Кожної п’ятниці місяця

З 14-00 до 16-00

З питань реєстрації майна, юридичних та фізичних осіб

4

Чуба Тетяна Євгенівна,

начальник відділу реєстру територіальної громади

вул. Соборна, 13/71 каб. 2

Кожний вівторок місяця

З 14-00 до 16-00

З питань реєстрації місця проживання

5

Овчаренко Владислав Олексійович,начальник відділу, адміністратор відділу надання адміністративних послуг

вул. Соборна, 13/71

Кожного дня крім понеділка

з 08-00 до 17-00

З питань надання/отримання адміністративних послуг