Дитяча дорадча рада

Список Дитячої дорадчої ради  2021/2022 навчальний рік

з/п

П.І.Б

Заклад освіти

1

Богдан Едуард

Роменський ліцей № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

2

Помазан Катерина

Роменський ліцей № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

3

Таряник Максим

Роменський ліцей № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

4

Макаренко Крістіна

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області

5

Костенко Дар’я

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області

6

Ігнатьєва Дар’я

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Роменської міської ради Сумської області

7

Кібець Кіра Ігорівна

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Роменської міської ради Сумської області

8

Пісна Олександра

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області

9

Шевченко Богдана

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області

10

Шовкопляс Олександр

Роменська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 6 Роменської міської ради Сумської області

11

Король Євгенія

Роменська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 6 Роменської міської ради Сумської області

12

Мирошніченко Валентина

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради Сумської області

13

Піскун Єлизавета

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради Сумської області

14

Бондаренко Вікторія

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради Сумської області

15

Каплун Тетяна

Роменський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 8 Роменської міської ради Сумської області

16

Правдюк Дмитро

Роменський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 8 Роменської міської ради Сумської області

17

Шкеть Анастасія

Роменський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 8 Роменської міської ради Сумської області

18

Негрей Катерина

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради Сумської області

19

Холоша Сніжана

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради Сумської області

20

Рогаль Назар

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області

21

Дмітрієв Даниіл

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №  11 Роменської міської ради Сумської області

22

Зозуля Валерія

Бацманівський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Роменської міської ради Сумської області

23

Чухаль Софія

Бацманівський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Роменської міської ради Сумської області

24

Білик  Дарина

Біловодський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

25

Сушко Катерина

Біловодський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

26

Юрченко Владислава

Бобрицький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

27

Пешкун Ельвіра

Бобрицький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

28

Баляба Діана

Великобубнівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

29

Артюх Ангеліна

Великобубнівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

30

Кіріченко Олександра

Герасимівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

31

Васьків Єлизавета

Гришинський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освітиI-II ступенів – заклад дошкільної освіти Роменської міської ради Сумської області

32

Мізинець Мирослава

Гришинський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освітиI-II ступенів – заклад дошкільної освіти Роменської міської ради Сумської області

    33

Волинська Катерина

Коржівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

    34

Яременко Христина

Коржівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

35

Гвоздецька Каріна

Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

36

Чирва Ольга

Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

37

Сорока Михайло

Овлашівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

38

Гергель Анастасія

Овлашівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

39

Гладуненко Ольга

Овлашівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

40

Скиба Тетяна

Перехрестівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

41

Покосенко Анастасія

Перехрестівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

42

Никон Богдан

Перехрестівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

43

Таратун Вероніка

Плавинищенський ліцей Роменської міської ради Сумської області

44

Дейнека Софія

Плавинищенський ліцей Роменської міської ради Сумської області

45

Яременко Ірина

Пустовійтівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

46

Рибалко Юлія

Пустовійтівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

47

Бабенко Софія

Рогинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

48

Бобро Мар’яна

Рогинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області