Депутати

Депутати Роменської міської ради сьомого скликання

1

Барабаш Юрій Георгійович

2

Бартош Ігор Григорович

3

Бондаренко Валентин Борисович

4

Білий Ігор Станіславович

5

Вінніченко Валерій Васильович

6

Водопоєнко Ріта Валеріївна

7

Головач Ірина Володимирівна

8

Горобчук Олег Васильович

9

Данилко Віра Михайлівна

10

Жук Інна Леонідівна

11

Журенко Яна Анатоліївна

12

Іваненко Наталія Анатоліївна

13

Камєнєва Оксана Володимирівна

14

Клишко Тетяна Володимирівна

15

Магденко Юлія Анатоліївна

16

Малишев  Костянтин Миколайович

17

Мицик Валерій Миколайович

18

Мірошниченко Віра Яківна

19

Мірошниченко Олег Вікторович

20

Науменко Дмитро Олексійович

21

Панченко Ярослав Миколайович

22

Півнюк Михайло Вікторович

23

Пілюгін Олександр Георгійович

24

Поліщук Вадим Володимирович

25

Редько Валентин Петрович

26

Роздобудько Володимир Васильович

27

Стогній Олег Анатолійович

28

Страхов Микола Миколайович

29

Судьїна Валенитина Володимирівна

30

Сулім Володимир Миколайович

31

Федько Володимир Ілліч

 

 

 

 Постійна комісія

з питань регламенту, законності, інформаційного простору

 

Мірошниченко Віра Яківна

 

Пілюгін Олександр Георгійович

 

Редько Валентин Петрович

 

Федько Володимир Ілліч

 

Постійна комісія

з гуманітарних та соціальних питань

 

Судьїна Валентина Володимирівна

 

Поліщук Вадим Володимирович

 

Камєнєва Оксана Володимирівна

 

Білий Ігор Станіславович

 

Головач Ірина Володимирівна

 

Жук Інна Леонідівна

 

Постійна комісія

з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності міста та регуляторної політики

 

Магденко Юлія Анатоліївна

 

Панченко Ярослав Миколайович

 

Данилко Віра Михайлівна

 

Бондаренко Валентин Борисович

 

Науменко Дмитро Олексійович

 

Клишко Тетяна Володимирівна

 

Водопоєнко Ріта Валеріївна

 

Постійна комісія

з питань земельних відносин та екології

 

Роздобудько Володимир Васильович

 

Іваненко Наталія Анатоліївна

 

Бартош Ігор Григорович

 

Вінніченко Валерій Васильович

 

Горобчук Олег Васильович

 

Сулім Володимир Миколайович

 

Постійна комісія

з питань розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури

 

Журенко Яна Анатоліївна

 

Барабаш Юрій Георгійович

 

Стогній Олег Анатолійович

 

Страхов Микола Миколайович

 

Мірошниченко Олег Вікторович

 

Півнюк Михайло Вікторович