Контакти Роменської міської ради

Адреса: 42000, Сумська область, м.Ромни, бульвар Шевченка, 2

Міський голова: Стогній Олег Анатолійович

 Телефонний код: +380 5448

       Телефони: 5-32-75

E-mail: misto@romny-vk.gov.ua
 

У виконавчому комітеті Роменської міської ради встановлюється наступний режим роботи:

 •початок роботи 8 годин 00 хвилин: •закінчення роботи 17 годин 15 хвилин; •у п’ятницю закінчення роботи 16 годин 00 хвилин; •перерви для відпочинку і харчування з 12-00 год. до 13-00 год.; •субота і неділя вихідні дні. •Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи працівників   скорочується на одну годину.

Телефонний довідник керівників  підприємств, установ, організацій Роменської міської територіальної громади

Телефонний довідник керівників апарату, працівників управлінь, відділів і служб Виконавчого комітету Роменської міської ради

п/п

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Тел.

служб.

  1. 1.

Міський голова

Стогній Олег Анатолійович

5-32-73

  1. 2.

Секретар міської ради

Губарь В’ячеслав Олександрович

5-32-90

  1. 3.

Керуючий справами виконкому

Москаленко Наталія Віталіївна

5-32-83

4.      4.

Заступник міського голови

Суходольський Владислав Васильович

5-16-77

  1. 5.

Заступник міського голови

Легуша Ігор Федорович

5-32-63

  1. 6.

Заступник міського голови

Оврамець Вячеслав Леонідович

5-32-64

  1. 7.

Відділ організаційного та комп’ютерного забезпечення

Джос Ірина Юріївна

5-32-54

 

Гамула Людмила Володимирівна

Таратун Євгенія Едуардівна

Корнюшкін Юрій Іванович

  1. 8.

Загальний відділ

Стоян Леся Миколаївна

5-32-86

 

Гаврашенко Наталія Олексіївна

Ротенко Надія Олександрівна

 

Лященко Інна Михайлівна

Чернявська Світлана Іванівна-відповідальний черговий

5-32-75

  1. 9.

Відділ з питань внутрішньої політики

Павлусенко Альона Олексіївна

5-32-78

5-32-73

Хуторна Віта Григорівна

  1. 10.

 

Сектор охорони здоров’я

Савченко Юлія Геннадіївна

Бойко Катерина Сергіївна

  1. 11.

Відділ юридичного забезпечення

Ковтун Ірина Іванівна

5-29-01

Сіромаха Алла Валеріївна

Волошина Лідія Володимирівна

  1.  

Сектор управління  персоналом

Зацаринна Наталія Миколаївна

5-29-01

Ромась Сергій Миколайович

13.  12.

Відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

 

Сичова Лариса Володимирівна

5-32-93

Оврамець Тамара Павлівна

Рябченко Тетяна Петрівна

Боженко Валентина Вікторівна

Сектор проведення розрахунків

Лаврик Вікторія Миколаївна

Енергетик відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення вул. Аптекарська, 19

Тітаренко Сергій Юрійович  
  1. 13.

Відділ з питань надзвичайних  ситуацій та цивільного захисту населення

Бондаренко Валерій Іванович

5-32-69

Косенко Дмитро Вікторович

  1. 14.

Відділ містобудування та архітектури

 

Литвиненко Юрій Анатолійович

5-40-94

Кедя Катерина Євгенівна

5-40-94

Сектор містобудівного кадастру відділу містобудування та архітектури

Орлов Євген Борисович

Пересадько Валентина Михайлівна

  1. 15.

Патронатна служба

Оксюта Микола Борисович

 

Навродський Костянтин Сергійович

  1. 16.

Управління економічного розвитку

Янчук Юлія Олександрівна

5-32-92

Відділ розвитку території

Шкіль Раїса Володимирівна

5-32-45

 

Микитченко Людмила Петрівна

Баляба Оксана Анатоліївна

Коваль Олексій Олексійович

Відділ використання майна комунальної власності

Субота Тетяна Миколаївна

5-32-92

Кочерга Тетяна Михайлівна

Коваленко Яна Вікторівна

Відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку

 

Христій Валентина Володимирівна

5-32-62

 

Олійник Анна Олександрівна

Губка Ірина Вікторівна

Бухгалтер

Пилипченко Віталій Михайлович

  1. 17.

Відділ з проведення тендерних торгів, закупівель та внутрішнього контролю, аудиту

Демиденко Галина Миколаївна

5-32-93

Кривобок Вікторія Анатоліївна

  1. 18.

Відділ земельних ресурсів

Палажченко Оксана Олександрівна

5-32-57

Школяренко Едуард Тимурович

Пономаренко Ілона Юріївна

Воронова Оксана Анатоліївна

Петренко Ірина Анатоліївна

Пащенко Вероніка Юріївна

  1. 19.

Управління фінансів

Ярошенко Тетяна Миколаївна

5-32-98

Бюджетний відділ

Ремінець Наталія Сергіївна

5-32-99

Мазна Тетяна Віктороівна

Онищенко Наталія Петрівна

Панченко Олена Валентинівна

Штенке Лариса Віталіївна

Солонинко Ольга Миколаївна

Відділ бухгалтерського обліку і звітності

Ногін Ірина Іванівна

 

Солонинка Лариса Дмитрівна

Відділ доходів та фінансів виробничої сфери

Гавриленко Світлана Володимирівна

5-33-02

 

Бут Наталія Михайлівна

Семко Микола Вікторович

Слюсар Тетяна Олександрівна

 
  1. 20.

Відділ обліку і розподілу житла

вул. Аптекарська, 19

Глушко Валентина Михайлівна

5-16-15

Беркут Вікторія Олегівна

  1. 21.

Архівний відділ

вул. Миколаївська, 12

Кашенко Ірина Вікторівна

5-18-83

Демченко Тетяна Володимирівна

Галенко Світлана Іванівна

  1. 22.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

бульв. Шевченка, 65

Задорожна Наталія Миколаївна

5-18-55

Донік Наталія Іванівна

5-25-87

Терещенко Наталія Олександрівна

5-28-23

  1. 23.

Служба у справах дітей

бул. Шевченка, 11

Власенко Лілія Миколаївна

5-14-95

Галай Віталіна Іванівна

Сектор з питань опіки і піклування

Богуш Юлія Віталіївна

Заприкута Наталія Миколаївна

Сектор профілактики

Приходько Олексій Миколайович

Федірко Яна Олегівна

Загамула Вячеслав Іванович

  1. 24.

Відділ молоді та спорту

бул. Шевченка, 11

Мельник Володимир Леонтійович

5-12-14

 

 

Сиромля Ірина Володимирівна

  1. 25.

Відділ культури

вул. Коржівська, 94

Баляба Тетяна Іванівна

5-12-44

Мутлаг Яна Русланівна

  1. 26.

Відділ освіти

вул. Соборна, 41

Івницька Ірина Олексіївна

5-31-98

Шаповалова Олена Петрівна

5-31-80

 

Матяш Олександр Миколайович

Журенко Оксана Василівна

Завадько Валентина Іванівна

Ганусова Вікторія Миколаївна

Секретар

Богомол Юлія Іванівна

5-31-98

Централізована бухгалтерія

Бабій Ганна Василівна

5-31-94

 

Малишко Яніна Юріївна

Козачок Тамара Михайлівна

5-12-29

Кащенко Любов Іванівна

Терещенко Галина Миколаївна

Прокопець Валентина Василівна

Калита Юлія Віталіївна

Танабаєва Руслана Вікторівна

Ярина Дмитро Олексійович

Дзюба Алла Василівна

5-32-14

 

Задвернюк Наталія  Петрівна

Фастовець Олена Володимирівна

Третяк Світлана Олександрівна

Нежевело Світлана Василівна

Шевченко Альона Олександрівна

Адаменко Наталія Василівна

Трубецька Алла Вікторівна

 

Найда Ірина Михайлівна

Батог Тетяна Григорівна

Божко Ірина Миколаївна

Полежай Олена Вікторівна

Борисенко Людмила Іванівна

Момот Наталія Миколаївна

Цвєткова Світлана Миколаївна

Зеленська Ірина Миколаївна

Кузьменко Тетяна Борисівна

Брюханова Наталія Михайлівна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Лахно Ярослав Миколайович

 

Мацапура Ірина Миколаївна

 

Фахівець з організації побутового обслуговування

Лохань Анатолій Сергійович

 

Спеціаліст з охорони праці

Солонинка Володимир Миколайович

 
  1. 27.

Відділ з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

вул. Аптекарська, 19

Андрущенко Юлія Миколаївна

5-16-15

Сорокіна Лариса Костянтинівна

  1. 28.

Управління адміністративних послуг

вул. Соборна, 13А

Оганесян Павліна Миколаївна

5-29-15

Пікулицький Олександр Вікторович

Карташова Яна Вікторівна

Відділ правової роботи та програмно-компютерного забезпечення

Сосненко Лариса Григорівна

Войтенко Наталія Миколаївна

Деренко Віктор Миколайович

Сектору бухгалтерського обліку та звітності

Щічка Ольга Анатоліївна

Оврамець Людмила Петрівна

Відділ реєстру територіальної громади

 

Чуба Тетяна Євгеніївна

Мицик Оксана Станіславівна

Костенко Анна  Григорівна

Відділ реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Савченко Світлана Валеріївна

Галушка Наталія Петрівна

Олійник Оксана Григорівна

Ткаченко Ірина Анатоліївна

Відділ надання адміністративних послуг

 

Овчаренко Владислав Олексійович

5-33-00

Ярошенко Владислав Олександрович

Боровик Анна Анатоліївна

Барабаш Тетяна Юріївна

Сухова Людмила Сергіївна

Царіцина Євгенія Олександрівна

Книга Дмитро Володимирович

Гаценко Тетяна Геннадіївна

Кудіна Лариса Михайлівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Рогинці)

Глазько Ігор Юрійович

 

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг   (Гришине)

Захарченко Наталія Валеріївна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Малі Бубни )

Білан Галина Володимирівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Погожа Криниця, Заруддя)

Кажанова Тетяна Василівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Галка)

Невмержицька Олена Василівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Пустовійтівка)

Загорулько Оксана Олексіївна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Бобрик)

Рєзнік Марина Олександрівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Плавинище)

Губська Людмила Іванівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Миколаївка)

Маханько Віктор Іванович

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг  (Ріпки)

Панасина Григорій Григорович

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Перехрестівка)

Бондаренко Тетяна Іванівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Біловод)

Шевченко Лілія Анатоліївна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Довгополівка)

Олефір Юлія Григорівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Великі Бубни)

Суходольська Наталія Ігорівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Коржі)

Івченко Ольга Михайлівна

Прибиральник

Ібрагімова Наталія Іванівна

  1. 29.

Міський центр соціальних служб

бульв. Шевченка, 8а

Жогло Валентина Олександрівна

5-32-85

 

Коваленко Інна Володимирівна

Шитюга Валерія Вікторівна

Байдужа Любов Петрівна

Тихенко Наталія Григорівна

Картава Ніна Володимирівна-фахівець із соц. роботи

Яковенко Світлана Анатоліївна-головний бух.

Олійник Марина Сергіївна-практичний псих.

  1. 30.

УСЗН (управління соціального захисту населення)

бульв. Шевченка, 8

Панченко Ярослав Миколайович

5-17-06

Перший заступник начальника управління

Єфімова Наталія Іванівна

5-15-45

Заступник начальника управління

Гончаренко Вікторія Леонідівна

5-16-94

Відділ юридичного, кадрового та господарського  забезпечення – юрисконсульт

Паляничка Оксана Валеріївна

5-17-06

Матюшенко Ганна Олександрівна

Романченко Ольга Миколаївна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Вовк Людмила Яківна

5-16-18

Носач Галина Володимирівна

Нужна Ірина Іванівна

Шевченко Оксана Григорівна

Відділ прийому громадян з призначення соціальних допомог та компенсацій

Стукалова Катерина Василівна

5-11-19

Подоляка Олена Олександрівна

Мусійко Світлана Миколаївна

Бабій Тетяна Володимирівна

Губка Вікторія Миколаївна

Мусієнко Тетяна Григоріївна

Кунденко  Наталія Олексіївна

Василенко Тамара Володимирівна

Відділ прийняття рішень з призначення соціальних допомог та компенсацій

Тарасова Світлана Олександрівна

5-15-45

Кузьміна Лілія Миколаївна

Нестеренко Юлія Володимирівна

Бикова Тетяна Василівна

Гавриленко Галина Борисівна

Думал Віта Леонідівна

Романченко Ольга Вікторівна

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

Цимбал Віра Федорівна

5-16-18

Гринь Наталія Олександрівна

Бекетова Наталія Володимирівна

Павлусенко Олеся Юріївна

Відділ обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни, праці, учасників АТО та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Подоляка Людмила Іванівна

5-31-44

Дерманська Любов Юріївна

Тернавська Наталія Олександрівна

Бузинська Віта  Миколаївна

Салій Юлія Сергіївна

Строкань Оксана Яківна

Відділ з контролю за правильністю надання державних соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пенсій

Мусієнко Тетяна Павлівна

5-17-06

Божко Оксана Вікторівна

Бутрик Анастасія Олександрівна

Толошна Аліна Василівна

Окопна Тетяна Володимирівна

Степаненко Ольга Вікторівна

Відділ з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації та соціальних виплат

Гребенюк Людмила Станіславівна

5-15-45

Прокопенко Наталія Володимирівна

Коцур Юлія Володимирівна

Осадчий Олександр Дмитрович

Моісєєв  Андрій Іванович

Сомова Олена Вікторівна

 

Прибиральник

Кузьміна Людмила Володимирівна

 

Хоменко Валентина Михайлівна

 
  1. 31.

УЖКГ(управління житлово-комунальним господарством)

вул. Аптекарська, 19

Начальник управління (вакантна посада)

5-42-86

Сорокіна Віта Вікторівна

5-42-86

Сектор юридичної та кадрової роботи

Суходольська Олена Валеріївна

5-42-86

Бут Дарина Сергіївна

Відділ інженерного забезпечення та будівництва

Макаренко Олександр Миколайович

5-42-86

Гавриленко Олександр Григорович

Помазан Олександр Вікторович

Ганжа Ольга Володимирівна

Відділ благоустрою території міста

Гребенюк Олена Петрівна

 

Хуторний Григорій Миколайович

5-42-85

Філоненко Володимир Леонідович

Тіщенко Артем Вікторович

Марчук Олександр Анатолійович

Відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

Суходольська Антоніна Сергіївна

5-42-85

Неділько Леся Вікторівна

Сектор економіки

Швидько Наталія Олексіївна

Жабінський Олександр Миколайович

Осікова Юлія Сергіївна

  1. 32.

Діловоди                                   с. Пустовійтівка

Сітак Інна Сергіївна 

 

Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу        с. Пустовійтівка

Вінтоняк Валентина Анатоліївна

 

Діловод с. Перехрестівка

Оганесян Людмила Володимирівна

 

Діловод с. Миколаївка

Рубець Оксана Михайлівна

Діловод с. Бобрик

Савченко Ніна Михайлівна

Діловод с. Плавинище

Миргородська Валентина Олексіївна

Діловод с. В. Бубни

Салівон Тетяна Михайлівна

Діловод с. Галка

Братусь Тетяна Вікторівна

Діловод с. Ріпки

Семич Лариса Володимирівна